Valhala
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Affiliates
Valhala free forum
 
Search
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Religije Eninoka
ТајнисвеТ тражи тим за Дане Фантазије! EmptyFri Mar 02, 2018 4:04 pm by Putujuci Djindas

» Uslužno farbam sve vrste minijatura!!!!
ТајнисвеТ тражи тим за Дане Фантазије! EmptyTue Jul 05, 2016 9:55 am by Jocinetu

» KMK 2015, 7. in 8. November. Slovenia - 9 Age
ТајнисвеТ тражи тим за Дане Фантазије! EmptyWed Oct 28, 2015 8:24 pm by finaglista

» Izvori Magije potrebno
ТајнисвеТ тражи тим за Дане Фантазије! EmptyThu Mar 19, 2015 3:29 am by Moff

» VI. Topor Team Tournament 2015.
ТајнисвеТ тражи тим за Дане Фантазије! EmptySun Mar 15, 2015 10:32 pm by Zvijerko

» PORUDZBINE !!!
ТајнисвеТ тражи тим за Дане Фантазије! EmptyWed Feb 18, 2015 9:26 pm by tpoba4

» BSG LARP slike
ТајнисвеТ тражи тим за Дане Фантазије! EmptyTue Feb 17, 2015 7:05 am by Branzila143

» Epic mega battle
ТајнисвеТ тражи тим за Дане Фантазије! EmptyThu Dec 11, 2014 12:21 pm by sashasuman

» IZVEŠTAJ SA DANA FANTAZIJE 2010
ТајнисвеТ тражи тим за Дане Фантазије! EmptyThu Nov 27, 2014 9:21 am by harronasad

May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar


ТајнисвеТ тражи тим за Дане Фантазије!

+2
Moff
тајнисвет
6 posters

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

ТајнисвеТ тражи тим за Дане Фантазије! Empty ТајнисвеТ тражи тим за Дане Фантазије!

Post  тајнисвет Mon Apr 05, 2010 2:46 pm

Поздрав другари!
После читања правила за Дане фантазије почео сам да размишљам да учествујем у самом турниру, јер дуго сам био ван токова играња. И тако погледам да је група Ц добила једну заиста лепу ствар, а то је да им се све убијено рачуна као 20 процената мање ствари. Уз то, могу да накрцам 2600 поена дебелих Огреа на сто.

Хтео бих да оформим тим, а свако ко буде ушао у њега добиће од мене на поклон мајицу са називом тима, датумом играња ових Дана фантазије... Не очекујем профи играче, али како сам закржљао за игру, очекујем да се од 12 априла (када ми се рок завршава) па до турнира сваки дан играм и испробавам армију, како бих остварио што бољи скор. Свако ко хоће да уђе у тим биће добродошао, а потребан је само један услов да буде жељан да се игра што више и што боље.

Пошто тим може да броји до 4 особе, ево отварам конкурс за тимом:
01. Стефан ТајнисвеТ - Огре краљевства
02. Змајић - Краљеви гробница
03.
04.

Армију сам саставио, започео фарбање, па ево две слике као ревија онога што долази да се бије за Дане Фантазије!

ТајнисвеТ тражи тим за Дане Фантазије! IMG_3801
ТајнисвеТ тражи тим за Дане Фантазије! IMG_3803


Last edited by тајнисвет on Wed Apr 14, 2010 8:19 pm; edited 3 times in total
тајнисвет
тајнисвет
Стефан Башић
Стефан Башић

Posts : 575
Join date : 2010-03-15
Age : 38
Location : Нови Сад, Србија

http://tajnisvet.com

Back to top Go down

ТајнисвеТ тражи тим за Дане Фантазије! Empty Re: ТајнисвеТ тражи тим за Дане Фантазије!

Post  Moff Thu Apr 08, 2010 3:30 pm

No Stefane kada mozemo mi da odigramo jos jednu partiju WH - a ?
Isto i kada je taj uprising ovo menjanje foruma , gasenje i paljenje me je skroz zbunilo ?
Moff
Moff
Jaje od Azdaje (Desno)

Posts : 51
Join date : 2010-04-08

Back to top Go down

ТајнисвеТ тражи тим за Дане Фантазије! Empty Re: ТајнисвеТ тражи тим за Дане Фантазије!

Post  тајнисвет Thu Apr 08, 2010 3:36 pm

Где сте ми Тополчани?
Ја сам слободан од 13ог априла па надаље сваки дан. Тако да када год ти зажелиш, слобода човече.

Хоћеш ли се играти Ратног маља на Апрајзингу (24 и 25. април)?

Ако да, хоћеш ли да будеш самном у тиму? Тим даје повластицу да се игра и шеста рунда, као тимско надметање, а и тимски парњаци не могу да се бију на турниру јени против других....
тајнисвет
тајнисвет
Стефан Башић
Стефан Башић

Posts : 575
Join date : 2010-03-15
Age : 38
Location : Нови Сад, Србија

http://tajnisvet.com

Back to top Go down

ТајнисвеТ тражи тим за Дане Фантазије! Empty Re: ТајнисвеТ тражи тим за Дане Фантазије!

Post  Moff Thu Apr 08, 2010 3:44 pm

Pa planiramo ja i Andrej da dodjemo da igramo na up + jos 2-3 da dovedemo kao posmatrece posto nemaju armije.
Sto se tice tima moze dok god majce nisu roze ; )
Aj onda videcu da navratim u NS pa da treniramo.
Pozdrav
Moff
Moff
Jaje od Azdaje (Desno)

Posts : 51
Join date : 2010-04-08

Back to top Go down

ТајнисвеТ тражи тим за Дане Фантазије! Empty Re: ТајнисвеТ тражи тим за Дане Фантазије!

Post  тајнисвет Thu Apr 08, 2010 11:29 pm

Тим Тајног свеТа се полако али сигурно онда попуњава...
Ок, ако ћете бити оба дана, и ако је ок мајица коју ћу Вам дати, примљени сте у тим. Очекујем само да Вам буде супер и да се играте и дружите са што више играча.

Ја сам у процесу фарбања Огрова, а слике ћу постављати како нешто буде завршено.
Наравно, очекујте да наш тим буде адекватно представљен на блогу и овековечен
славом која засипа победнике Smile

Ево и мајице:

ТајнисвеТ тражи тим за Дане Фантазије! Majicatajnisvet

Надам се да Вам се свиђа, ако имате замерке, слободно реците. Требаће ми само које величине носите, како бих направио одговарајуће. Видећу да направим у више боја, тако да натпис буде једне, слика друге, док ВОР знак би могао у неку тамно црвену, као крвав отисак Smile Може ли тако?
тајнисвет
тајнисвет
Стефан Башић
Стефан Башић

Posts : 575
Join date : 2010-03-15
Age : 38
Location : Нови Сад, Србија

http://tajnisvet.com

Back to top Go down

ТајнисвеТ тражи тим за Дане Фантазије! Empty Re: ТајнисвеТ тражи тим за Дане Фантазије!

Post  Moff Fri Apr 09, 2010 4:54 pm

Andrej jos treba da vidi na poslu da li ce biti slobodan a ja dolazim 99%
Videcu jos sa kojom armijom u zavisnosti od pravila koja budu.
Pozdrav
Moff
Moff
Jaje od Azdaje (Desno)

Posts : 51
Join date : 2010-04-08

Back to top Go down

ТајнисвеТ тражи тим за Дане Фантазије! Empty Re: ТајнисвеТ тражи тим за Дане Фантазије!

Post  тајнисвет Fri Apr 09, 2010 5:03 pm

Милоше, ја сам тебе уписао, а и Андреја ћу, чим се одлучи да ће играти.
Када би дошао да се тучемо? Laughing
Не заборави, пријаве за УП су до 19. априла. До тада се мора одлучити и послати пријава Влади.
Хоће ли доћи Иван и компанија, или су то неки други момци?

Треба ми барем још један човек за тим, места има, мајицу ће да добије, има ли кога да би се играо са нама у истом песку?
тајнисвет
тајнисвет
Стефан Башић
Стефан Башић

Posts : 575
Join date : 2010-03-15
Age : 38
Location : Нови Сад, Србија

http://tajnisvet.com

Back to top Go down

ТајнисвеТ тражи тим за Дане Фантазије! Empty Re: ТајнисвеТ тражи тим за Дане Фантазије!

Post  Moff Fri Apr 09, 2010 6:24 pm

Videcu kada budem slobodan a sredicu ja sve sa Vladom
Ivana sam pitao ali nista mi ne govori ali 99% necu doci sam.
Gledam sada drugaru da dam moju armiju pa da i on igra ali videcu.
Moff
Moff
Jaje od Azdaje (Desno)

Posts : 51
Join date : 2010-04-08

Back to top Go down

ТајнисвеТ тражи тим за Дане Фантазије! Empty Re: ТајнисвеТ тражи тим за Дане Фантазије!

Post  Moff Fri Apr 09, 2010 7:13 pm

E a gde mogu da nadjem pravila za turnira ako ih uopste ima ?
Moff
Moff
Jaje od Azdaje (Desno)

Posts : 51
Join date : 2010-04-08

Back to top Go down

ТајнисвеТ тражи тим за Дане Фантазије! Empty Re: ТајнисвеТ тражи тим за Дане Фантазије!

Post  тајнисвет Fri Apr 09, 2010 7:33 pm

тајнисвет
тајнисвет
Стефан Башић
Стефан Башић

Posts : 575
Join date : 2010-03-15
Age : 38
Location : Нови Сад, Србија

http://tajnisvet.com

Back to top Go down

ТајнисвеТ тражи тим за Дане Фантазије! Empty Re: ТајнисвеТ тражи тим за Дане Фантазије!

Post  ZmajiC Sun Apr 11, 2010 1:01 am

caos drustvo...
ja sam rad da moje tomb kingove ukrstim protiv tvojih ogrea ...
ja bih bio u timu ali ne mogu sa sigurnoscu da kazem da li cu moci da se igram(sto mi je jako krivo) ali ako ti treba vedjba ja sam tu....+sto nemam nekog iskustva ali se snalazim.ne znam dobro ni svoju armiju a kamoli da igram na turniru.....ako nekom treba dacu ja moju armiju nije skroz ofarbana ali mogla bi da bude ako neko pozeli da se igra sa njom.javi se ja sam free
ps:posto ne mogu da budem u timu ja bih da kupim majcu Smile
ZmajiC
ZmajiC
Jahac zmaja sa preponama
Jahac zmaja sa preponama

Posts : 377
Join date : 2010-03-18
Age : 41

Character sheet
Name:
Race:
Gender: Male

Back to top Go down

ТајнисвеТ тражи тим за Дане Фантазије! Empty Re: ТајнисвеТ тражи тим за Дане Фантазије!

Post  тајнисвет Sun Apr 11, 2010 1:11 am

Хајде се другар само потруди да нађеш времена, макар и један дан. Мајицу добијаш, нећу продавати људима мајицу тима.
Одлично око играња за пробавање, таман мало да те научим како се туче са Краљевима гробница.
Мени не требају победници, само играчи. Што више извежбам, бићу бољи, али ништа се не очекује од Вас. Ја не тражим да побеђујете, већ да се забавите. Зато, ја ћу те уписати, а ти ако промениш мишљење јави.
ПС. Када ти одговара идуће недеље, да се играмо.
Поз
тајнисвет
тајнисвет
Стефан Башић
Стефан Башић

Posts : 575
Join date : 2010-03-15
Age : 38
Location : Нови Сад, Србија

http://tajnisvet.com

Back to top Go down

ТајнисвеТ тражи тим за Дане Фантазије! Empty Re: ТајнисвеТ тражи тим за Дане Фантазије!

Post  ZmajiC Sun Apr 11, 2010 11:43 am

onda oki
ja sam od utorka free cele nedelje pa ti javi kada ti odgovara pa cemo da se igramo...
i meni puno vezbe treba jer sam igrao sa borisom i slosom jedino Smile))
javi samo dan ranije da se isplaniram Smile))
ZmajiC
ZmajiC
Jahac zmaja sa preponama
Jahac zmaja sa preponama

Posts : 377
Join date : 2010-03-18
Age : 41

Character sheet
Name:
Race:
Gender: Male

Back to top Go down

ТајнисвеТ тражи тим за Дане Фантазије! Empty Re: ТајнисвеТ тражи тим за Дане Фантазије!

Post  тајнисвет Sun Apr 11, 2010 5:30 pm

Рачунај онда Змајићу за викенд, може ли? Ако ти више одговара радни дан, реци, јер што се мене тиче може када год. Значи, испланирај један дан, реци, понеси фигуре и биће тамањења...
Ја ћу се бацити на фарбање и игру још колико сутра, али Валхала не ради понедељком и уторком.
тајнисвет
тајнисвет
Стефан Башић
Стефан Башић

Posts : 575
Join date : 2010-03-15
Age : 38
Location : Нови Сад, Србија

http://tajnisvet.com

Back to top Go down

ТајнисвеТ тражи тим за Дане Фантазије! Empty Re: ТајнисвеТ тражи тим за Дане Фантазије!

Post  ZmajiC Sun Apr 11, 2010 8:09 pm

uuu da da ne radi pon i uto!
oki evo onda cetvrtak oko pola 5?sreda mi malo nezgodna pa mi bolje cxetvrtak...
I KOGA CES DA TAMANIS????TOMB KINGOVI NECE REAGOVATI NA TE PRETNJE UGOJENIH OGREA!nas ne mozes da ubijes - MI SMO VEC MRTVI!!!! HEHEHEHEHHEHEHE
ZmajiC
ZmajiC
Jahac zmaja sa preponama
Jahac zmaja sa preponama

Posts : 377
Join date : 2010-03-18
Age : 41

Character sheet
Name:
Race:
Gender: Male

Back to top Go down

ТајнисвеТ тражи тим за Дане Фантазије! Empty Re: ТајнисвеТ тражи тим за Дане Фантазије!

Post  тајнисвет Sun Apr 11, 2010 9:00 pm

Договор постигнут, истребљивање може да почне.

Не заборави, играмо по ЕТЦ правилима Валхалиног турнира, усагласи листу и ако ти фали нека јединица или монструм, могу ти позајмити. Имам 9 Ушабтија, 2 Шкорпије, 30 стрелаца, 5 кочија, око 15 гардиста,... Имам чак и да могу са њима да играм по ЕТЦ-у, али ипак хоћу мало да се халавим са Огрима, када већ могу да накрцају толико поена себи у дупе.

Ја носим своје фигуре, коцке, понећу правилник за игру, понећу и компјутер ради отклањања неких нејасноћа са правилима армије.

Има ли у клубу мерача, не могу да нађем ниједан кући? Ако не, можеш ли ти Змају да понесеш један?

Ако ниси још размишљао о листи, предлажем листу да отприлике звучи овако
Tomb King: Destroyer of Eternities + Collar of Shapesh
Liche Priest (Hieroph): Cloak of the Dunes, Hieratic Jar
Liche Priest on steedispel Scroll
Liche Priest + Casket of Souls: Dispel Scroll

21x Bow Skellies, champion + banner
24x Skellies HW+S+LA: Banner of Undying Legion
4x Chariots

24x Tomb Guard f.c.: Icon of Rakaph
2x Tomb Scorpion (one to tunnel on the middel of the battle field)
5x Carrion

1x Screaming Skull Thrower + Skulls of the Foe

Ово је само неки оквирни приказ листе коју људи воде на турнир. Има места за неке велике исправке, али садржи добар део армије који бих и ја водио са истим стварима, посебно када су у питању ликови, шкорпије, катапулт, гарда чак и грабљивци птице, које нажалост немам у колекцији.
тајнисвет
тајнисвет
Стефан Башић
Стефан Башић

Posts : 575
Join date : 2010-03-15
Age : 38
Location : Нови Сад, Србија

http://tajnisvet.com

Back to top Go down

ТајнисвеТ тражи тим за Дане Фантазије! Empty Re: ТајнисвеТ тражи тим за Дане Фантазије!

Post  deka Sun Apr 11, 2010 9:26 pm

Oću i ja da budem u timu, i da dobijem majicu cheers cheers cheers ...

Ali, jbg, nit' znam da igram fantasy Shocked , nit' imam vojsku za isti Shocked Shocked Shocked ...

Very Happy Very Happy Very Happy
deka
deka
Jaje od Azdaje
Jaje od Azdaje

Posts : 73
Join date : 2010-03-24
Age : 52

Character sheet
Name: Enter name
Race: Human
Gender:

Back to top Go down

ТајнисвеТ тражи тим за Дане Фантазије! Empty Re: ТајнисвеТ тражи тим за Дане Фантазије!

Post  тајнисвет Sun Apr 11, 2010 10:07 pm

Искрено Деко, ако би се играо та два дана и био у тиму, дам ти ја и армију да се играш и мајицу (да имаш Smile ).

Једино што морам да проверим са Андрејом да ли долази и да ли се игра.
Милоше, ако пратиш тему, јави неке вести да ли долазиш и да ли долази Андреј на играње. Ако на крају нас буде више, направићемо два тима Laughing

Дао бих ти патуљке, онако неку пуцачку армију, како не би морао много да размишљаш о кретању трупа, јер је у фантази свету то неупоредиво теже од будућности.

Ако си заинтересован, дођи ето за викенд, па да ти мало покажем како се игра.
Са обзиром да знаш основу (разбијаш 40.000) не би требало да ти буде много тешко.

Ја реално очекујем да будем при дну листе турнира. Нисам се играо годинама, а Огрее сам користио само пар пута, већином против Шлосових Лизардмена.
тајнисвет
тајнисвет
Стефан Башић
Стефан Башић

Posts : 575
Join date : 2010-03-15
Age : 38
Location : Нови Сад, Србија

http://tajnisvet.com

Back to top Go down

ТајнисвеТ тражи тим за Дане Фантазије! Empty Re: ТајнисвеТ тражи тим за Дане Фантазије!

Post  =Charok= Mon Apr 12, 2010 12:09 am

тајнисвет wrote:
Има ли у клубу мерача, не могу да нађем ниједан кући? Ако не, можеш ли ти Змају да понесеш један?

Ima, pitaj radnika, ako kaze da nema, kazi u levoj fioci farao

Takodje, posto sam u organizaciji i ne igram, imam Wood elfova na pozajmicu... ako nekom treba.
=Charok=
=Charok=
Admin
Admin

Posts : 790
Join date : 2010-03-16
Age : 46
Location : Novi Sad, Vojvodina

Character sheet
Name: Enter name
Race: Human
Gender: Male

http://www.valhala.eu

Back to top Go down

ТајнисвеТ тражи тим за Дане Фантазије! Empty Re: ТајнисвеТ тражи тим за Дане Фантазије!

Post  ZmajiC Mon Apr 12, 2010 1:34 am

nemam ja letace niti katapult imam bone giant i kasket 6 kocija 30 strelaca 25 tomb garde, dve skorpije i jos po nesto ne znam sad ....treba da mi stignu letaci ali ne verujem da ce stici do turnira.....e sad ja imam listu na 2250 poena ali ne znam da li spada i za tomb kingove da imaju 2600 poena.mladen mi je napravio listu koja je bila sasvim korektna.mozes li da saznas to ?ako uspem sefove da ubedim da mi nekako pozure sa dostavom mozda budem imao letace.
ej pitanjce ti si nesto rekao da ces prodavati zmajeve(iz hordi) to jos vazi?poz
ZmajiC
ZmajiC
Jahac zmaja sa preponama
Jahac zmaja sa preponama

Posts : 377
Join date : 2010-03-18
Age : 41

Character sheet
Name:
Race:
Gender: Male

Back to top Go down

ТајнисвеТ тражи тим за Дане Фантазије! Empty Re: ТајнисвеТ тражи тим за Дане Фантазије!

Post  тајнисвет Mon Apr 12, 2010 1:55 am

Хвала, Борисе.

Змају, па то што имаш је одлично.
Не жури, те дронфуље шкорпије ће радити свој посао. Ако имаш листу, одлично, 2250 поена су за Краљеве гробница, спадају у групу Б. Оно што је важно је да пратиш рестрикције (не више од два иста специјал унита и не више од једног истог рера). Судећи по ономе што пишеш да имаш, то је одлично, јер не видим да имаш неку неправилност.

Ок, од мене очекуј тиранина, три месара, гомиле Огреа са тољагама, нешто ситно са неким топовима у рукама, пар јахача и девет гноблара.

Онда је четвртак резервисан за играње са Змајићем Smile и његовим абоминацијама. Највероватније ћу Младена да цимам да се играмо у среду. Онда следећи термин је викенд, петком имам обавезу.

ПС. Имам змајеве. Шаљем пп.
тајнисвет
тајнисвет
Стефан Башић
Стефан Башић

Posts : 575
Join date : 2010-03-15
Age : 38
Location : Нови Сад, Србија

http://tajnisvet.com

Back to top Go down

ТајнисвеТ тражи тим за Дане Фантазије! Empty Re: ТајнисвеТ тражи тим за Дане Фантазије!

Post  ZmajiC Mon Apr 12, 2010 11:49 pm

ja moram da pitam nesto ....da li mozemo da nasu bitku pomerimo za 6 i 15 necu moci da podignem dovoljno vojske da te pobedim(ustvari sam zaboravio da vodimo cerku na kontrolu u cetvrtak u 5 sada mi zena kaze ) nadam se da to nije problem....
ZmajiC
ZmajiC
Jahac zmaja sa preponama
Jahac zmaja sa preponama

Posts : 377
Join date : 2010-03-18
Age : 41

Character sheet
Name:
Race:
Gender: Male

Back to top Go down

ТајнисвеТ тражи тим за Дане Фантазије! Empty Re: ТајнисвеТ тражи тим за Дане Фантазије!

Post  тајнисвет Tue Apr 13, 2010 3:31 am

Ма какви проблеми. Ја ћу бити у клубу од негде четири, пет, па седим и чекам. Није ми касно ни да у седам, пола осам почнемо. Само ми јави на мобилни (063654324) ако не будеш могао уопште да дођеш.

Него, има ли онда кога ко би се прихватио да прими имапкт ударце од мојих Огреа од 4 у четвртак?
тајнисвет
тајнисвет
Стефан Башић
Стефан Башић

Posts : 575
Join date : 2010-03-15
Age : 38
Location : Нови Сад, Србија

http://tajnisvet.com

Back to top Go down

ТајнисвеТ тражи тим за Дане Фантазије! Empty Re: ТајнисвеТ тражи тим за Дане Фантазије!

Post  Maxa Tue Apr 13, 2010 12:56 pm

Ja cu biti tu ovaj vikend ako ocete da se igrate... i ja bih hteo da probam armiju protiv ogrea ili tomb kingova, protiv njih sam bas malo igrao... Wink
Maxa
Maxa
Jahac zmaja sa preponama
Jahac zmaja sa preponama

Posts : 384
Join date : 2010-03-22

Back to top Go down

ТајнисвеТ тражи тим за Дане Фантазије! Empty Re: ТајнисвеТ тражи тим за Дане Фантазије!

Post  тајнисвет Tue Apr 13, 2010 1:34 pm

Максо, ако можеш у четвртак од 4, ја ћу бити тамо, ако не, онда субота или недеља од 4, 5. Јави када ти одговара.
тајнисвет
тајнисвет
Стефан Башић
Стефан Башић

Posts : 575
Join date : 2010-03-15
Age : 38
Location : Нови Сад, Србија

http://tajnisvet.com

Back to top Go down

ТајнисвеТ тражи тим за Дане Фантазије! Empty Re: ТајнисвеТ тражи тим за Дане Фантазије!

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum