Valhala
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Similar topics
    Affiliates
    Valhala free forum
     
    Search
     
     

    Display results as :
     


    Rechercher Advanced Search

    Latest topics
    » Religije Eninoka
    МАЛИФО ТУРНИР, 31. 10.10, Београд, "СИГИЛ" EmptyFri Mar 02, 2018 4:04 pm by Putujuci Djindas

    » Uslužno farbam sve vrste minijatura!!!!
    МАЛИФО ТУРНИР, 31. 10.10, Београд, "СИГИЛ" EmptyTue Jul 05, 2016 9:55 am by Jocinetu

    » KMK 2015, 7. in 8. November. Slovenia - 9 Age
    МАЛИФО ТУРНИР, 31. 10.10, Београд, "СИГИЛ" EmptyWed Oct 28, 2015 8:24 pm by finaglista

    » Izvori Magije potrebno
    МАЛИФО ТУРНИР, 31. 10.10, Београд, "СИГИЛ" EmptyThu Mar 19, 2015 3:29 am by Moff

    » VI. Topor Team Tournament 2015.
    МАЛИФО ТУРНИР, 31. 10.10, Београд, "СИГИЛ" EmptySun Mar 15, 2015 10:32 pm by Zvijerko

    » PORUDZBINE !!!
    МАЛИФО ТУРНИР, 31. 10.10, Београд, "СИГИЛ" EmptyWed Feb 18, 2015 9:26 pm by tpoba4

    » BSG LARP slike
    МАЛИФО ТУРНИР, 31. 10.10, Београд, "СИГИЛ" EmptyTue Feb 17, 2015 7:05 am by Branzila143

    » Epic mega battle
    МАЛИФО ТУРНИР, 31. 10.10, Београд, "СИГИЛ" EmptyThu Dec 11, 2014 12:21 pm by sashasuman

    » IZVEŠTAJ SA DANA FANTAZIJE 2010
    МАЛИФО ТУРНИР, 31. 10.10, Београд, "СИГИЛ" EmptyThu Nov 27, 2014 9:21 am by harronasad

    May 2024
    MonTueWedThuFriSatSun
      12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    2728293031  

    Calendar Calendar


    МАЛИФО ТУРНИР, 31. 10.10, Београд, "СИГИЛ"

    +4
    =Charok=
    Floigl
    DoctorWho
    тајнисвет
    8 posters

    Go down

    МАЛИФО ТУРНИР, 31. 10.10, Београд, "СИГИЛ" Empty МАЛИФО ТУРНИР, 31. 10.10, Београд, "СИГИЛ"

    Post  тајнисвет Mon Sep 27, 2010 7:45 pm

    Halloween behind the rift

    Први турнир у Malifaux-у одржаће се 31.10.2010. у Сигилу.
    Encounter size : Scrap
    Soulstone poll: 28

    Окупљање у 10.30. Почетак турнира у 11 ч.

    На три стола ће се играти Halloween сценарији, а на осталим:
    1-2 Treasure Hunt
    3-5 Destroy the evidence
    6-8 Reconnoiter
    9-11 Claim Jump
    12-13 Slaughter
    Jokers Player choose

    Ако оба играча извуку исту, игра се shared верзија.

    На таблама ће се појављивати следећи специјални терени:
    1. - Magic nexus
    2. - Creepy structure
    3. - Graveyard или Hanging tree
    4. - Campsite
    5. - Ancient monument

    Другари из Београда имају пет или шест армија вишка за играње. Значи свако ко је жељан да се игра, не мора чак ни да има фигуре.

    НАПОМЕНА: Одштампајте себи карте специјалних терена и стратегија. Можете их све наћи овде:
    http://nezumi.me.uk/Malifaux/ тако да знате шта раде. Имате све објашњено на картама. Такође, ако вам треба неки бројач или нека ствар за Ноћ Вештица сценарије, одштампајте и то, имате све тамо.


    Last edited by тајнисвет on Fri Oct 22, 2010 9:38 am; edited 3 times in total
    тајнисвет
    тајнисвет
    Стефан Башић
    Стефан Башић

    Posts : 575
    Join date : 2010-03-15
    Age : 38
    Location : Нови Сад, Србија

    http://tajnisvet.com

    Back to top Go down

    МАЛИФО ТУРНИР, 31. 10.10, Београд, "СИГИЛ" Empty Re: МАЛИФО ТУРНИР, 31. 10.10, Београд, "СИГИЛ"

    Post  DoctorWho Mon Sep 27, 2010 11:06 pm

    JA hocu da idem Smile
    DoctorWho
    DoctorWho
    Time Lord
    Time Lord

    Posts : 536
    Join date : 2010-03-17

    Character sheet
    Name: Enter name
    Race: Human
    Gender:

    Back to top Go down

    МАЛИФО ТУРНИР, 31. 10.10, Београд, "СИГИЛ" Empty Re: МАЛИФО ТУРНИР, 31. 10.10, Београд, "СИГИЛ"

    Post  Floigl Tue Sep 28, 2010 12:08 am

    Ja sam za, cak sam voljan i da vozim. Ako stigne drugi starter set, mogu i da dam nekome jedan streter da se igra
    Floigl
    Floigl
    Admin
    Admin

    Posts : 214
    Join date : 2010-03-22
    Age : 36
    Location : Petrowaradin

    Back to top Go down

    МАЛИФО ТУРНИР, 31. 10.10, Београд, "СИГИЛ" Empty Re: МАЛИФО ТУРНИР, 31. 10.10, Београд, "СИГИЛ"

    Post  =Charok= Tue Sep 28, 2010 12:42 am

    тајнисвет wrote:Рик (власник Сигила)

    Jel on postoji uopste?
    =Charok=
    =Charok=
    Admin
    Admin

    Posts : 790
    Join date : 2010-03-16
    Age : 46
    Location : Novi Sad, Vojvodina

    Character sheet
    Name: Enter name
    Race: Human
    Gender: Male

    http://www.valhala.eu

    Back to top Go down

    МАЛИФО ТУРНИР, 31. 10.10, Београд, "СИГИЛ" Empty Re: МАЛИФО ТУРНИР, 31. 10.10, Београд, "СИГИЛ"

    Post  DoctorWho Tue Sep 28, 2010 1:44 am

    nadam se da ce mi figure stici do turnira i da cu se malo uvezbati do turnira Smile
    DoctorWho
    DoctorWho
    Time Lord
    Time Lord

    Posts : 536
    Join date : 2010-03-17

    Character sheet
    Name: Enter name
    Race: Human
    Gender:

    Back to top Go down

    МАЛИФО ТУРНИР, 31. 10.10, Београд, "СИГИЛ" Empty Re: МАЛИФО ТУРНИР, 31. 10.10, Београд, "СИГИЛ"

    Post  severian Tue Sep 28, 2010 10:15 am

    Od juče:

    Your order is just being prepared today – apologies for the delay we were waiting on some re-stocks ourselves before we sent your order

    Ako je ovo istina i oni pošalju robu do kraja nedelje, onda bi ja trebao da je pokupim sledeće nedelje.
    severian
    severian
    Moderator
    Moderator

    Posts : 816
    Join date : 2010-03-15
    Age : 48
    Location : Novi Sad

    http://www.valhala.eu

    Back to top Go down

    МАЛИФО ТУРНИР, 31. 10.10, Београд, "СИГИЛ" Empty Re: МАЛИФО ТУРНИР, 31. 10.10, Београд, "СИГИЛ"

    Post  тајнисвет Tue Sep 28, 2010 5:01 pm

    Ово је одлична вест. Ја фарбам своју Правду, биће готова ускоро. Могуће да ће и Гремлини бити офарбани до краја октобра. Мада, стижу ми две нове армијице... Јако ће бити добро да поруџбина стигне по плану. На тај начин можемо се лепо натенане спремити за турнир. За сада имам 5 људи који би ишли. Ко зна, можда буду и двоје кола?
    тајнисвет
    тајнисвет
    Стефан Башић
    Стефан Башић

    Posts : 575
    Join date : 2010-03-15
    Age : 38
    Location : Нови Сад, Србија

    http://tajnisvet.com

    Back to top Go down

    МАЛИФО ТУРНИР, 31. 10.10, Београд, "СИГИЛ" Empty Re: МАЛИФО ТУРНИР, 31. 10.10, Београд, "СИГИЛ"

    Post  Tiron Tue Sep 28, 2010 5:08 pm

    Tada je sajam knjiga u Beogradu. Steta mogao sam ja da vozim ali na sajam idem godinama tako da...
    Tiron
    Tiron
    Jaje od Azdaje (Levo)
    Jaje od Azdaje (Levo)

    Posts : 31
    Join date : 2010-04-11
    Age : 47
    Location : Novi Sad

    Character sheet
    Name: Eol
    Race: Elf
    Gender: Male

    Back to top Go down

    МАЛИФО ТУРНИР, 31. 10.10, Београд, "СИГИЛ" Empty Re: МАЛИФО ТУРНИР, 31. 10.10, Београд, "СИГИЛ"

    Post  тајнисвет Thu Sep 30, 2010 9:10 pm

    Cao Stef,
    Citao sam na valhala forumu da planirate da ugostite ETC. Napravio sam proracun potrebnog prostora, al me mrzi da se prijavljujem na forum da bi ga kacio, te te molim da preneses na forum. Za oko 300 stolova potrebno je izmedju 1850 i 2000 kvadratnih metara (zavisi koliko komotno zelis da bude Smile. Prenesi momcima da vide sa skolama za stolove (da se pozajme, u avgustu u skolama i onako ne rade nista.
    Ne znam da l te je stef kontaktirao, nesto smo kontali da Malifu turnir bude za Noc vestica (poslednja nedelja u oktobru). Kako vama odgovara ovaj termin?
    poz
    Dalibor

    Ето шта кажу другари из Бг-а. Зато су они хтели тај датум, ипак Сајам је од 25 до 31. Тироне, хајде бре са нама па после на Сајам, можемо и сви. Ноћ вештица у Сигилу је иначе стварно велика ствар. Обећавам луд провод.

    тајнисвет
    тајнисвет
    Стефан Башић
    Стефан Башић

    Posts : 575
    Join date : 2010-03-15
    Age : 38
    Location : Нови Сад, Србија

    http://tajnisvet.com

    Back to top Go down

    МАЛИФО ТУРНИР, 31. 10.10, Београд, "СИГИЛ" Empty Re: МАЛИФО ТУРНИР, 31. 10.10, Београд, "СИГИЛ"

    Post  DoctorWho Thu Sep 30, 2010 9:54 pm

    ja idem definitivno, kao sto rekoh gore
    DoctorWho
    DoctorWho
    Time Lord
    Time Lord

    Posts : 536
    Join date : 2010-03-17

    Character sheet
    Name: Enter name
    Race: Human
    Gender:

    Back to top Go down

    МАЛИФО ТУРНИР, 31. 10.10, Београд, "СИГИЛ" Empty Re: МАЛИФО ТУРНИР, 31. 10.10, Београд, "СИГИЛ"

    Post  тајнисвет Fri Oct 01, 2010 3:55 pm

    Пита Далибор да ли би Вам више одговарала недеља, или ако више одговара субота да тада организују. По њима је боља недеља, јер је баш тада Ноћ Вештица.
    тајнисвет
    тајнисвет
    Стефан Башић
    Стефан Башић

    Posts : 575
    Join date : 2010-03-15
    Age : 38
    Location : Нови Сад, Србија

    http://tajnisvet.com

    Back to top Go down

    МАЛИФО ТУРНИР, 31. 10.10, Београд, "СИГИЛ" Empty Re: МАЛИФО ТУРНИР, 31. 10.10, Београд, "СИГИЛ"

    Post  DoctorWho Fri Oct 01, 2010 9:04 pm

    mindedj
    kad god
    DoctorWho
    DoctorWho
    Time Lord
    Time Lord

    Posts : 536
    Join date : 2010-03-17

    Character sheet
    Name: Enter name
    Race: Human
    Gender:

    Back to top Go down

    МАЛИФО ТУРНИР, 31. 10.10, Београд, "СИГИЛ" Empty Re: МАЛИФО ТУРНИР, 31. 10.10, Београд, "СИГИЛ"

    Post  Malkovian Fri Oct 01, 2010 9:47 pm

    ako je subota tada radim(ali mogu da se zamenim Very Happy) a ako je nedelje free sam Very Happy
    Malkovian
    Malkovian
    Jahac zmaja sa preponama
    Jahac zmaja sa preponama

    Posts : 403
    Join date : 2010-03-16
    Age : 40
    Location : Novi Sad, Vojvodina, Serbia, Balkans, Europe, Earth, Solar system,Virgo Supercluster, Orion Arm, Milky Way

    Character sheet
    Name: ja
    Race: Human
    Gender: Male

    Back to top Go down

    МАЛИФО ТУРНИР, 31. 10.10, Београд, "СИГИЛ" Empty Re: МАЛИФО ТУРНИР, 31. 10.10, Београд, "СИГИЛ"

    Post  тајнисвет Fri Oct 01, 2010 9:51 pm

    Онда недеља другари. Одлично, биће нас петоро ако Флоигл и Давид потврде.
    тајнисвет
    тајнисвет
    Стефан Башић
    Стефан Башић

    Posts : 575
    Join date : 2010-03-15
    Age : 38
    Location : Нови Сад, Србија

    http://tajnisvet.com

    Back to top Go down

    МАЛИФО ТУРНИР, 31. 10.10, Београд, "СИГИЛ" Empty Re: МАЛИФО ТУРНИР, 31. 10.10, Београд, "СИГИЛ"

    Post  Floigl Sat Oct 02, 2010 3:08 am

    ja bi isao, i vozio, samo da se tacno kaze kada
    Floigl
    Floigl
    Admin
    Admin

    Posts : 214
    Join date : 2010-03-22
    Age : 36
    Location : Petrowaradin

    Back to top Go down

    МАЛИФО ТУРНИР, 31. 10.10, Београд, "СИГИЛ" Empty Re: МАЛИФО ТУРНИР, 31. 10.10, Београд, "СИГИЛ"

    Post  тајнисвет Sat Oct 02, 2010 8:28 pm

    Недеља ујутро да кренемо. Капирам до 10 да морамо кренути.
    тајнисвет
    тајнисвет
    Стефан Башић
    Стефан Башић

    Posts : 575
    Join date : 2010-03-15
    Age : 38
    Location : Нови Сад, Србија

    http://tajnisvet.com

    Back to top Go down

    МАЛИФО ТУРНИР, 31. 10.10, Београд, "СИГИЛ" Empty Re: МАЛИФО ТУРНИР, 31. 10.10, Београд, "СИГИЛ"

    Post  Floigl Sat Oct 02, 2010 8:36 pm

    moze, sto se mene tice moze i ranije. Racunajte 5 mesta kod mene u kolima
    Floigl
    Floigl
    Admin
    Admin

    Posts : 214
    Join date : 2010-03-22
    Age : 36
    Location : Petrowaradin

    Back to top Go down

    МАЛИФО ТУРНИР, 31. 10.10, Београд, "СИГИЛ" Empty Re: МАЛИФО ТУРНИР, 31. 10.10, Београд, "СИГИЛ"

    Post  DoctorWho Sun Oct 03, 2010 1:24 am

    ja mislim bolje ranije kada pocinje turnir?
    DoctorWho
    DoctorWho
    Time Lord
    Time Lord

    Posts : 536
    Join date : 2010-03-17

    Character sheet
    Name: Enter name
    Race: Human
    Gender:

    Back to top Go down

    МАЛИФО ТУРНИР, 31. 10.10, Београд, "СИГИЛ" Empty Re: МАЛИФО ТУРНИР, 31. 10.10, Београд, "СИГИЛ"

    Post  тајнисвет Tue Oct 19, 2010 3:54 pm

    Ок, другари, турнир је потврђен. Игра се на 28 солстонова, а остале информације ће брзо бити доступне...

    Оно што је важно је да за идућу суботу сви који сте жељни ићи на турнир се појавите, али заиста од 4 сата у клубу. Оделићу читав дан само за Малифо, тако да сам тамо од 4 до 00 или чак један, док буде поенте бити у клубу.

    ОНИ КОЈИ НЕМАЈУ ФИГУРЕ, НЕКА ОДШТАМПАЈУ СВЕ СТАТОВЕ ФИГУРА СА ПДФА, ЈЕР НЕЋУ МОЋИ ДА ПОЗАЈМЉУЈЕМ КЊИГУ ОВЕ СУБОТЕ, ЈЕР ЋУ ЈЕ СТАЛНО КОНСУЛТОВАТИ У ВЕЗИ СА СТРАТЕГИЈАМА И ШЕМАМА. АКО НЕКОМЕ ТРЕБА НЕШТО ИЗ НОВЕ КЊИГЕ ДА СЕ ОДШТАМПА, ЈАВИТЕ МИ ОВДЕ ДО СУТРА УВЕЧЕ.

    Такође, понећу мале подсетнике за игру и по један ће добити свако ко иде на турнир.
    Ето, толико за сада, јављам се ускоро са новим информацијама.

    ПС. Перо, пријави себе, Флоигла, Марка и тебе на Змају. Ако хоће још неко да иде са нама на ноћ Вештица у БГ, нека се пријави, биће супер, обећавам...
    тајнисвет
    тајнисвет
    Стефан Башић
    Стефан Башић

    Posts : 575
    Join date : 2010-03-15
    Age : 38
    Location : Нови Сад, Србија

    http://tajnisvet.com

    Back to top Go down

    МАЛИФО ТУРНИР, 31. 10.10, Београд, "СИГИЛ" Empty Re: МАЛИФО ТУРНИР, 31. 10.10, Београд, "СИГИЛ"

    Post  Malkovian Tue Oct 19, 2010 7:26 pm

    ja sam prijavio gomilu ljudi a po imence cu prijaviti kada budem sigruran ko sve ide
    stim da ovu subotu nema sanse da dodjem imam neke obaveze Very Happy
    Malkovian
    Malkovian
    Jahac zmaja sa preponama
    Jahac zmaja sa preponama

    Posts : 403
    Join date : 2010-03-16
    Age : 40
    Location : Novi Sad, Vojvodina, Serbia, Balkans, Europe, Earth, Solar system,Virgo Supercluster, Orion Arm, Milky Way

    Character sheet
    Name: ja
    Race: Human
    Gender: Male

    Back to top Go down

    МАЛИФО ТУРНИР, 31. 10.10, Београд, "СИГИЛ" Empty Re: МАЛИФО ТУРНИР, 31. 10.10, Београд, "СИГИЛ"

    Post  тајнисвет Fri Oct 22, 2010 9:40 am

    Турнир у потпуности најављен. Погледајте прву поруку ове теме.
    Не заборавите да погледате на линкове које сам дао, од велике су користи.
    тајнисвет
    тајнисвет
    Стефан Башић
    Стефан Башић

    Posts : 575
    Join date : 2010-03-15
    Age : 38
    Location : Нови Сад, Србија

    http://tajnisvet.com

    Back to top Go down

    МАЛИФО ТУРНИР, 31. 10.10, Београд, "СИГИЛ" Empty Re: МАЛИФО ТУРНИР, 31. 10.10, Београд, "СИГИЛ"

    Post  тајнисвет Mon Nov 01, 2010 12:44 pm

    Ево и резултата турнира:

    Маријан 12 3
    Стефан 11 2
    Срђан 10 2
    Дамјан 7 2
    Стеф 6 2
    Пера 6 1
    Миљан 5 1
    Давид 4 1
    Вукан 3 1
    Иван 2 1


    Хвала свим учесницима и све честитке победнику.

    Ево и првог утиска са турнира, после спавања и благог долажења себи:

    Прво морам да се ЗАХВАЛИМ Далибору, без кога организација не би била могућа. Он се одлучио да неће играти (по мени једина мана овог турнира) и посветио се вођењу саме организације. Било ми је жао да га видим да не игра игру коју је он прогурао. Дајем му овом приликом обећање да ћу направити у Новом Саду један турнир са сличним пропозицијама и наградама, ако обећа да ће да дође да се играмо. Турнир је био одличан, организација савршена, а ја сам се забављао и када сам побеђивао, а богами и губио.

    Е сада, почећу од наших фамозних "припрема": Како је Валхала имала проблема са набавком ствари за Малифо, нешто ствари које сам очекивао није стигло. Хтео сам да играм Леветикуса на туру, али овако остали су ми Гремлини, Гилда и Пандора, чији стартер није довољно добар као армија, бар не по мом укусу.

    И тако се одлучих за Гремлине; како сам за турнир знао и месец дана раније, кренуо сам са Сомером да играм, нека мање више класична листа колико могу видети по нету. Прасац велики, два мала, два комарца, шаптач, сомер и гремлини. Циљ је створити још два комарца у првом потезу, а онда они да вичу сyyиииии по васцели дан. На тај начин свиње стампедују, а други их комарац врати. Шаптач реактивира, па остали комарци врате.

    То се уопште није показало као добар план.

    Мењао сам све варијације које сам могао: два велика прасца, прасац и до четири мала. Ништа.

    Онда сам се окренуо Офелији. Њена лепота је сто практично даје три гремлина џабе, за оне своје солстонове. У листи од 28 поена могао сам убацити:
    Офелију -6
    Тотем гремлини х2 4
    Гремлини х5 10
    Рами х6
    Пере х5
    Слоп хаулер х2 8
    --------------------
    Сума: 27 поена

    Све укупно 12 модела и један солстон за сваки случај.

    Мислили смо да ће Београђани извести покоју опасну листу, страховао сам од Далиборове Соње.
    И тако спремали се ми пар дана, успут таман и Пери и Давиду стигле фигуре, па и њих учили како се игра. Маријан је највише играо, јер сам њега првог "навукао" на игру, са њим сам одиграо пет партија, од којих два сценарија и сваку ме је добио. Једноставно, много су добре Викторије.

    Давид је одиграо прву партију у животу самном као припрему, и он ме је добио својим Зомбијима. Нисам му ништа могао, мада сам грешио страшно у тој партији.

    Са Пером сам одиграо пола партије, јер ме је збрисао у трећем потезу на табли без терена.

    И тако, рекох идем да се забављам, понесем Гремлине и идем да пуцам и упуцавам се сам.

    ПРВА РУНДА: СРЂАН (МАРКУС)
    Срђана знам одавно, веома добар играч, одлучио је да изведе Маркуса и своје кртице. Осим њих, троглави и Џосс били су претња на видику.
    Уф, веома непријатна листа, немам много ствари које би могле да униште оклоп 5 на кртицама.
    Но добијемо да играмо други сценарио, једини који нисам кући пробао, а знао сам колико је лош, на основу прича других. Четири шкриње које испуштају зле духове, и олтар на средини који им посебно додаје моћи.
    Духови иначе примају пола штете од немагичних ствари, а још имају буллетпрооф 1 и магиц ресистант 2. У преводу погодим их ја за три штете, они одузму један, па онда још полове. А да не причам да су страшни, а моји Гремлини ако се уплаше, постану само храна за свиње...
    Срђан ми показао своју руку како би показао да не намешта, а онда је видео олакшање када сам му показао своју. кец, две двојке, две тројке и петица. Никада горе.
    Први потез убисмо по једног духа обојица, а онда је он улетео са троглавим и створио предност од једног духа. Јесте да му је троглави ускоро нестао услед мојег пуцања, али ту предност нисам могао победити. Тек сам тада видео колико је Џосс стрвина, и колико је Срђан урадио прелепу конверзију те фигуре. У сваком случају, сценарио даје три поена оном ко убије три духа, а поен више (и победу) ономе ко има највише сакупљених.

    Срђан је заслужено победио 4:3.

    Био сам изузетно задовољан са своја три бода. На припремама нисам могао доћи ни до првог, а сада три.

    ДРУГА РУНДА: МИЉАН (МекМоурнинг)

    Јој, фигура чију механику обожавам, добри доктор је са собом понео тотема и четири пса, Себастиана и једног конструкта, чисто ради реда. Знам како ради листа, а поготово како је радила док нису укинули правило гравероббер.
    Сценарио је да тражимо Великог Тиквана, који када удари ребра одвали. Три зграде на средини крију где се он налази, свако од нас уђе па га тражи.
    Тикван је јако опасан, па сам трком послао моје Гремлине у кућу да га траже док је доктор далеко. И то ми је пошло за руком, један Гремлин ушао у кућу, а други га нашао (наравно, као цену за проналазак, Тикван га је појео за ужину). И да није било другог Гремлина, он би нестао.
    Нађен, био је лака и велика мета мојим Гремлинима. Штета по штета, Тикван је падао и пре него што би добио прилику да он дође на рад. Сувише гремлини могу да нанесу штете некоме ко је толико несакривен. И када сам га свео на 1 рану, Миљан покушава свој паклени план: истуриће доктора скроз напред и са својом магијом покушати да му нанесе две ране. Имао сам максимално добру срећу када је фалило пола инча да то изведе. Миљан је притом заборавио да може добити и фаст, што сам му рекао да може да понови ако хоће, али је рекао да се зезнуо и да нема потребе за понављањем. Уз МНОООГО среће, гремлини га убише.

    4 поена од овог сценарија.

    7 поена и победа ме је ставила на место између четвртог и седмог у тренутном пласману. Ако добијем тешког противника, био бих на дну листе.
    И тако, Пера ми прича како и он има нешто толико поена. Кажем ја Пери, знаш шта, ако ти и ја сада будемо играли, ћемо да се тучемо један папа локо на другог вонаби-ја. Иначе, Офелија жели бити Пердита, Рами Нињо, а Пере Локо.

    И стварно извукоше нас двојицу, коначно на столу где се вуку стратегије>
    ТРЕЋА РУНДА: ПЕРА (Пердита) Smile
    Пера има целу фамилију и тотема. Плус три солстона. Веома незгодна листа, вероватно најјачи стартер у Малифоу, а Пера није довољно играо са њима.
    Пера је извукао треасуре хунт, а ја Реконотур, што ми је савршено одговарало. Пердита, миша јој пољубим, има фаст и дефенсе осам. И Пера чини кардиналну грешку, ставља Пердиту на врх централног брда одмах до токена блага. Већ тада је моја Офелија задовољно трљала руке. Пера се надао да је високи дефенсе, неугодан тригер и три солстона добитна комбинација против моје армије.
    После активираних пет гремлина, показао сам му колико је погрешио. Оде Пердита, као да је ни било није. Његов други потез је био нешто бољи, убио је Нињом моју свињу што експлодира, а Сантјаго и Франциско су се попели на брдо. Међутим, Офелија је била сувише близу да би они могли држати брдо и узети благо. Одстрели она са својом братијом и њих двојицу, као и Ниња и Локоа у следећем потезу.
    Искрено, моја армија са много плаши Пердите. Она је по мени опасан вођа, веома убиствен за широки спектар армија које се бацају на њу. Пера је погрешио истуривши Пердиту, требао је само да је стави иза зида породице, онда реално не бих имао шансе.
    Но ја у једном потезу ставих Гремлине и добих и ту 4 поена.

    И ето, тако уз МНОООГО среће на мојој страни, 11 поена и две победе.

    Стварно је било супер, а као сто сам горе обећао, направићемо ми из НСа турнир, рецимо друга половина фебруара, па да мало Београђани освоје турнир код нас.

    Поздрав свима.
    тајнисвет
    тајнисвет
    Стефан Башић
    Стефан Башић

    Posts : 575
    Join date : 2010-03-15
    Age : 38
    Location : Нови Сад, Србија

    http://tajnisvet.com

    Back to top Go down

    МАЛИФО ТУРНИР, 31. 10.10, Београд, "СИГИЛ" Empty Re: МАЛИФО ТУРНИР, 31. 10.10, Београд, "СИГИЛ"

    Post  Slos Mon Nov 01, 2010 2:35 pm

    Samo kad je stefan drugi, namesteno Very Happy
    Slos
    Slos
    Metamorf
    Metamorf

    Posts : 505
    Join date : 2010-03-16
    Age : 33
    Location : Novi Sad

    Character sheet
    Name: you know my name
    Race: Non Human
    Gender: Male

    Back to top Go down

    МАЛИФО ТУРНИР, 31. 10.10, Београд, "СИГИЛ" Empty Re: МАЛИФО ТУРНИР, 31. 10.10, Београд, "СИГИЛ"

    Post  тајнисвет Mon Nov 01, 2010 10:12 pm

    МАЛИФО ТУРНИР, 31. 10.10, Београд, "СИГИЛ" 64611582
    Можда је први, али је много смешан... Smile
    тајнисвет
    тајнисвет
    Стефан Башић
    Стефан Башић

    Posts : 575
    Join date : 2010-03-15
    Age : 38
    Location : Нови Сад, Србија

    http://tajnisvet.com

    Back to top Go down

    МАЛИФО ТУРНИР, 31. 10.10, Београд, "СИГИЛ" Empty Re: МАЛИФО ТУРНИР, 31. 10.10, Београд, "СИГИЛ"

    Post  Sponsored content


    Sponsored content


    Back to top Go down

    Back to top

    - Similar topics

     
    Permissions in this forum:
    You cannot reply to topics in this forum