Valhala
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Affiliates
Valhala free forum
 
Search
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Religije Eninoka
PORUDZBINE !!! - Page 5 EmptyFri Mar 02, 2018 4:04 pm by Putujuci Djindas

» Uslužno farbam sve vrste minijatura!!!!
PORUDZBINE !!! - Page 5 EmptyTue Jul 05, 2016 9:55 am by Jocinetu

» KMK 2015, 7. in 8. November. Slovenia - 9 Age
PORUDZBINE !!! - Page 5 EmptyWed Oct 28, 2015 8:24 pm by finaglista

» Izvori Magije potrebno
PORUDZBINE !!! - Page 5 EmptyThu Mar 19, 2015 3:29 am by Moff

» VI. Topor Team Tournament 2015.
PORUDZBINE !!! - Page 5 EmptySun Mar 15, 2015 10:32 pm by Zvijerko

» PORUDZBINE !!!
PORUDZBINE !!! - Page 5 EmptyWed Feb 18, 2015 9:26 pm by tpoba4

» BSG LARP slike
PORUDZBINE !!! - Page 5 EmptyTue Feb 17, 2015 7:05 am by Branzila143

» Epic mega battle
PORUDZBINE !!! - Page 5 EmptyThu Dec 11, 2014 12:21 pm by sashasuman

» IZVEŠTAJ SA DANA FANTAZIJE 2010
PORUDZBINE !!! - Page 5 EmptyThu Nov 27, 2014 9:21 am by harronasad

May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar


PORUDZBINE !!!

+51
sstorm
simabgd
teclis
Dawngreeter
vladamex
Slayer
igor_pancevo
Meloras
ridji
MarkoQuas
BJSV
Djomlaz
gwanunir
aniiimmense
bokaco
wuradosan
thewitcher83
Iskusinjo
Gorim Zelenstena
žubor
pojmanemam
uruk-hai
boombar
kirgan
Zmajoubica
Omneo
Dzon Vejn
grim77
Sen2Sei1
Floigl
TarGuedil
sharpshooter
Piksi
Largo
maya
Moff
TheMarko
тајнисвет
kgkid
Maxa
Putujuci Djindas
Nikola
Elyrias
Malkovian
severian
ZmajiC
Tiron
Gilenmeldill
=Charok=
Brain Damage
DoctorWho
55 posters

Page 5 of 22 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 22  Next

Go down

PORUDZBINE !!! - Page 5 Empty Re: PORUDZBINE !!!

Post  Dzon Vejn Mon Sep 19, 2011 8:56 am

Ja samo da potvrdim: roba stize ovaj vikend, jel?
Dzon Vejn
Dzon Vejn
Jaje od Azdaje
Jaje od Azdaje

Posts : 145
Join date : 2011-05-04
Age : 40
Location : Beograd

Character sheet
Name: R2D2
Race: Robot
Gender: Other

Back to top Go down

PORUDZBINE !!! - Page 5 Empty Re: PORUDZBINE !!!

Post  severian Mon Sep 19, 2011 9:08 pm

U principu bi trebalo. Sve je na mestu i čekamo još GW da se prijavi da je stigao.

Dok to čekamo, jel ima neko mišljenje o ovome ?

http://boardgamegeek.com/image/554755/stronghold
severian
severian
Moderator
Moderator

Posts : 816
Join date : 2010-03-15
Age : 48
Location : Novi Sad

http://www.valhala.eu

Back to top Go down

PORUDZBINE !!! - Page 5 Empty Re: PORUDZBINE !!!

Post  Dzon Vejn Mon Sep 19, 2011 10:31 pm

Onda jos samo da pitam da li vam je sajt azuran, barem u delu vezanim za adresu i radno vreme:


Kosančić Ivana 19. Ulaz je potpuno slobodan.

Radnim danima od 16 do 23 časa, a vikendom (tj. petkom i subotom) od 16 do 01 čas. Ponedeljkom i utorkom ne radimo.

posto vidim da vam lager na sajtu nije azuran (tamo dominion stoji ulagerisan).
Dzon Vejn
Dzon Vejn
Jaje od Azdaje
Jaje od Azdaje

Posts : 145
Join date : 2011-05-04
Age : 40
Location : Beograd

Character sheet
Name: R2D2
Race: Robot
Gender: Other

Back to top Go down

PORUDZBINE !!! - Page 5 Empty Re: PORUDZBINE !!!

Post  grim77 Tue Sep 20, 2011 12:25 am

@Severian
Taj Stronghold svi nešto jako hvale (''najbolja igra 2009.''), ali koliko zaista može biti zanimljivo stalno opsedati/braniti jedan isti zamak?
Inače igra je za 2 igrača, a varijanta sa više igrača je nekakav opcioni budž koji niko zapravo ni ne spominje.
grim77
grim77
Guster bez repa
Guster bez repa

Posts : 193
Join date : 2010-10-20
Age : 46
Location : Novi Sad

Character sheet
Name: Enter name
Race: Human
Gender:

Back to top Go down

PORUDZBINE !!! - Page 5 Empty Re: PORUDZBINE !!!

Post  Dzon Vejn Tue Sep 20, 2011 12:45 am

Za dva igraca bih vam svakako preporucio Twilight Struggle - igra je zaista fenomenalna Wink.
Dzon Vejn
Dzon Vejn
Jaje od Azdaje
Jaje od Azdaje

Posts : 145
Join date : 2011-05-04
Age : 40
Location : Beograd

Character sheet
Name: R2D2
Race: Robot
Gender: Other

Back to top Go down

PORUDZBINE !!! - Page 5 Empty Re: PORUDZBINE !!!

Post  maya Tue Sep 20, 2011 12:51 am

severian wrote:
@Maya
Porucio sam ti i ona dva stripa koja spominju na pegazu pa kad stignu, stignu.

super!
a za ostale ako skontate neku varijantu javite ...
maya
maya
Guster bez repa
Guster bez repa

Posts : 190
Join date : 2010-03-15

Back to top Go down

PORUDZBINE !!! - Page 5 Empty Re: PORUDZBINE !!!

Post  severian Tue Sep 20, 2011 6:15 pm

Kakve ja sve probleme imam i kako je *ebeno komplikovano živeti u ovoj zemlji ne mogu da Vam objasnim. Moram daporučim još toga....

Ajde da čujem preporuke. Igre koje posedujete i jako vam se sviđaju ili biste nekad želeli da ih posedujete ili nešto takvo, A da su zelene na pegazovom site-u.
severian
severian
Moderator
Moderator

Posts : 816
Join date : 2010-03-15
Age : 48
Location : Novi Sad

http://www.valhala.eu

Back to top Go down

PORUDZBINE !!! - Page 5 Empty Re: PORUDZBINE !!!

Post  grim77 Tue Sep 20, 2011 7:31 pm

Ne znam da li si do kraja poručio Arkham Horror za radnju.
Zatim: Conquest of Planet Earth, onda Talisman je uvek lep i šaren, Thunderstone je mnogo hvaljen i veoma popularan (a i meni deluje zanimljivo)...
Da li inače uzimaš više komada nečega kao npr. Puerto Rico, Agricola (nisam igrao niti me zanima ali to kao ima krdo tih nekih nagrada i nominacija, a i na trećem mestu je na Boardgamegeeku), Race for the Galaxy... mada eto sad vidim da to sve ima ali na germanskom (sorry).
Civilization (ovo gotovo obavezno), a eno sad imaju i Ikusu itd. Eto. Cool
grim77
grim77
Guster bez repa
Guster bez repa

Posts : 193
Join date : 2010-10-20
Age : 46
Location : Novi Sad

Character sheet
Name: Enter name
Race: Human
Gender:

Back to top Go down

PORUDZBINE !!! - Page 5 Empty Re: PORUDZBINE !!!

Post  grim77 Tue Sep 20, 2011 7:43 pm

Warrior Knights
grim77
grim77
Guster bez repa
Guster bez repa

Posts : 193
Join date : 2010-10-20
Age : 46
Location : Novi Sad

Character sheet
Name: Enter name
Race: Human
Gender:

Back to top Go down

PORUDZBINE !!! - Page 5 Empty Re: PORUDZBINE !!!

Post  Omneo Tue Sep 20, 2011 8:18 pm

Ja bih preporucio neke sitnije, prostije i jezicki nezavisne igre:

Modern Art - odlicna igra sa cak pet vrsta aukcije i prelepo uradjena
Finstere Flure - probajte sa svojom grupicom da pobegnete iz tamnice zlog (ali i glupog Very Happy ) cudovista. Podrzava cak 7 igraca.
Carcassonne: Das Gefolge - zanimljiv koncept ove male expanzije za carcassonne, a naravno tu su i providni coveculjci.
Ubongo Extrem i Ubongo das duell - Odlicne igre za one koji vole puzle prva je za 4, a druga za 2 igraca
Speicherstadt (eng) - mala zaimljiva igra kupovine i potraznje sa prelepo ilustrovanim kartama. Do 5
igraca
Alea Iacta Est - ovu igru imam i mogu da potvrdim da je jedna od boljih igara koje koriste kockice na jedan zanimljiv nacin
Finca - takodje igra koju posedujem. Prelepo odradjena igra sa zanimljivom mehanikom sakupljanja voca (rondel) i njegovom isporukom sa veoma kvalitetnim i lepim komponentama i niskom cenom.
Yggdrasil - prelepo uradjena kooperativna igra koja je na snizenju. Mada nije moj tip igre (vise bi voleo da je Ghost Stories u pitanju mada su slicne po mehanici)
Troyes - takodje igra na snizenju i mnogi je hvale na boardgamegeek-u
Nadam se da sam donekle pomogao.
Omneo
Omneo
Jaje od Azdaje (Desno)

Posts : 67
Join date : 2010-03-15
Age : 36

Back to top Go down

PORUDZBINE !!! - Page 5 Empty Re: PORUDZBINE !!!

Post  Zmajoubica Tue Sep 20, 2011 9:12 pm

Imam ja osnovu Thunderstona, igrali smo je prošlog leta, ako ima zainteresovanih da probaju doneću je opet.

Inače meni je pegazusov Werewolf jedna od igra koje moram nabaviti u Essenu ove godine.
http://boardgamegeek.com/boardgame/38159/ultimate-werewolf-ultimate-edition
Pogledajte samo maksimalni broj igrača. Laughing

Zmajoubica
Zmajoubica
Guster bez repa
Guster bez repa

Posts : 221
Join date : 2010-03-19

Back to top Go down

PORUDZBINE !!! - Page 5 Empty Re: PORUDZBINE !!!

Post  Dzon Vejn Wed Sep 21, 2011 10:08 am

Vlado,

od onih igara koje Weekend Warriori imaju (dakle koje smo vec detaljno testirali u praksi Wink ) i koje bih svakako preporucio svima (sto ce reci: moglo bi biti interesantno za radnju za lager):

(obojicu one igre koje mislim da su bas bas dobre crvenom bojom )

- Twilight Struggle (jedina mana igre je sto je potrebno da oba igraca jednako poznaju karte, jer ako jedan zna a drugi ne, taj drugi gotovo instant gubi)
- Puerto Rico (dobro, ovo svi znaju sta je)
- Power Grid (fenomenalna igra, dosta je brza, radi dobro u svim kombinacijama igraca, osim mozda u 2 gde je malo budjavikava... postaje odlicna u 4+, klasican euro game)
- Caylus (malo tezi euro game, rekao bih da nije bas dobar za neke pocetnike, ali za one hard core game geekove je igra odlicna)
- Race for the Galaxy (fenomenalna i brza karticna igra, nas trenutni favorit; imamo i prve dve ekspanzije, koje bas daju na sarenolikosti i povecavaju limit igraca, mada je i bez njih igra odlicna; druga ekspanzija ima bug sa otimanjem planeta, sto niko u svetu ne igra, pa ni mi, ali koristimo te karte i sve ostalo iz te edicije; ima opciju da se igra solo protiv "kompjutera", kazu da je dosta tesko pobediti ga bez ekspanzija)
- Age of Steam (dobar euro game, nije preterano zanimljiv u ispod 4 igraca, 2 ekspanzije bi trebale biti lako dostupne, 2 gotovo nedostupne (dodatne mape), ima mali problem u vidu toga da ako se vise igraca bije oko 1 lokacije, obicno ostane 1 igrac kome niko ne smeta, i taj gotovo uvek pobedi)
- Princess of Florence (klasican euro board game koji ima bidding i tetris elemente... ja sam ga igrao bas puno pa mi je malo i dosadio, ali je igra dosta dobra, mislim da je ranije bio na 3. mestu)
- Stone Age (ovo je pri vrhu family gamesa, igra je dosta dobra za igranje sa porodicom, ima elemenata euro gamesa, ali ima i kockice, tako da moze da prija siroj populaciji; odlicno za igranje kuci sa decom, ako nisu previse mala, pa im mozete objasniti sta je "love hut" Wink )
- Twilight Imperium (klasican primer FFG igre, i smrdljivog americkog djubreta Very Happy... dakle ko voli da cita 2000 pravila koje kontradiktuju jedno drugo i skacu sa stranice na stranicu, puno randoma, puno faktora koji uticu na random, X sati igranja po sesiji, itd. - e za takve je ova igra fenomenalna; mi imamo i ekspanziju, ali jos nismo igrali u 8 igraca)
- Pandemic (ko voli kooperativne igre, ova je odlicna; moze se igrati i solo protiv "kompjutera", i cak mislim da je tako igra najsmislenija; meni licno je mana sto 1 od 4 igraca vidi najbolju kombinaciju, i onda svi ostali igraju tako; dosta je tesko u hard modu)
- Small World (ne bih preporucio, ali vidim da se neki odusevljavaju... meni je igra previse random, i ima element da ako 1 igraca napadaju 2+, on se jednostavno ne moze odbraniti; prevelik king maker faktor; ko voli da baca neke kockice, dobra je igra, inace ne bih preporucio)
- Ticket to Ride (odlicna igra za sve populacije; pri vrhu je family games, tako da je dosta dobra i za igranje kuci sa decom - cak se svidela i pojedinim zenama koje po defaultu mrze sve boardgamese i sve sto ima veze sa njima... dakle to bi trebala biti dosta jaka preporuka Wink... a svidela se i meni koji bih trebao biti hardcore game geek Wink; ima interesantnu mehaniku, i svaki put je drugacija; nije lose da se unapred dogovorite o neblokiranju, posebno u manje od 4 igraca, inace bi igra imala jak kingmaker)
- Memoir '44 (vidim da ste tu imali i ligu, nemam sta onda da pricam Wink )
- Samurai (odlicna igra koja funkcionise dobro u svim brojevima igraca, svrstao bih je pre u euro games nego u bilo sta drugo; slazu se tile-ovi po tabli koji kontestuju adjacent gradove na razlicite nacine, i kada se grad skroz opkloli, onda nagrade dobijaju oni koji imaju najveci uticaj - ali tako treba osvojiti puno gradova, a i osatli igraci ih jure, jer ima ukupno 3 goodsa u kojima se takmicite)
- Descent (jos jedan klasican primer iz FFG serijala ameri-thrash igara... opet, ko voli mnogo random kockica, citanje gomile pravila koja se medjusobno kontradiktuju, sate i sate na jednu sesiju - ovo je super za njega; mi smo uzeli cak i ekspanziju za kampanju, odigrali jednu kampanjsku partiju (zapravo pola), i od tada igra skuplja prasinu Very Happy)
- Settlers of Catan (fina igra za porodicu, ali nije bas za srbe, posto ima taj element da treba i da se trguje Very Happy)
- Carcassone (vidim da ste i to igrali neke turnire, tako da znate sta je)
- Tikal (odlican euro game za do 4 igraca; mana je sto dok jedan igra ostali se lade, pa ako imate nekoga ko spada u one "analiza-paraliza" igrace, onda se ostali bas smore)
- The Republic of Rome (samo za bas bas bas hardcore igrace koji su spremni da se igraju ceo dan i noc, ima previse ameritrash elemenata za moj ukus, ali se igra po defaultu svidja srbima Very Happy - imas senatore koji mogu malo ili puno da kradu, zabijanje noza u ledja, ako neko postane previse uspesan, odmah mu se smesi pokusaj ubistva, itd., itd.)
- Neuroshima Hex (igra je za 4 igraca i rekao bih da je u manje neinteresantna, slazu se tileovi koji ili uticu jedan na drugi ili su ratnicki, u nekom trenutku se igra jedan od puno battle tile-ova i onda nastaje krkljanac; penal je sto jedan igrac tesko moze da se odbrani od 2, ima jak king-maker elemenat, obicno pobedjuje onaj na koga su se ljudi najmanje okomili tokom igre, i ima puno preracunavanja)
- RoboRally (simpaticna igra, koja lepo radi u svim brojevima igraca, nije ni euro game ni ameri-thrash, imas robota koga trebas da prosetas kroz checkpointe na tabli, u cemu te ometa sama tabla, tudji roboti, pucaljke, i svasta nesto; sto te vise napucavaju, manevrisanje ti postaje sve teze i teze, dok u jednom trenutku ne postanes lockovan na nekim mestima; igra je bas simpaticna, mislim da bi bas lepo mogla da se igra porodicno, lagana je, a opet ima prednost ako razmisljas; najbolje od svega u igri mi je sat - ko ostane poslednji da razmislja, ima pesacani sat od 30 sekundi, nakon cega mu se zadaci postavljaju random.... to je ubedljivo najbolje Very Happy )
- Medici (fin euro game koji se zasniva gotovo iskljucivo na bidding mehanici, relativno brzo se igra, samo ima puno sabiranja; odlicno za ljude koji poseduju ipad, jer tu "uredjaj" preracunava sve Wink )
- Formula De (pravite svoj bolid, puno nekih random bacanja kockica, a onda se ostali trude da vam sjebu vas bolid, da vas sjebu u krvinama, itd.; ogroman uticaj kockice na igru; moze se igrati u do 10 igraca, u 5 moze svako imati po 2 bolida, sto malo smanjuje random, ima puno ekspanzija (dodatne staze), ako se uzme izvestan broj mozete igrati "ligu", sto bi moglo biti zanimljivo ako imate 5 igraca sa po 2 bolida; nije za one koji ne vole kockice)
- 7 wonders (koji je zaista fenomenalna igra, a zanimljiva je i u 3 i u 7 igraca, i u sevmu izmedju; karticna igra koja se igra bas brzo)
- Through the Desert (odlican klasican euro game; najinteresantniji je u 4 igraca naravno; veoma veliki takticki elemenat; redjate karavane, cilj je da stignete do svake od oaza sa sto vise boja karavana, ogradite sto vise polja samo za sebe, i imate u sto vise boja najduze karavane)

neke igre koje imamo sam sigurno i zaboravio, ali to je to otprilike...

Sto se tice igara koje su mi na "wish" listi (in order of appearance):
- Ticket to Ride: Europe (vec porucio)
- Dominion (vec porucio)
- Dominion: Intrigue (vec porucio)
- Tigris & Euphrates (vec porucio)
- Shogun (potencijalno porucio??? ne znam jos sta se desava sa ovime)
- Dominant Species (jedan od Weekend Warriora bi trebao da pokupi ovo u UK ove nedelje)
- Agrikola (ako je neko moze nabaviti po razumnoj ceni, a na engleskom - dakle malo teze Very Happy)
- El Grande (na engleskom)
- Ticket to Ride: Nordic Countries / Ticket to Ride: Switzerland (mozda u nekom trenutku, radije bih pazario sve ove igre "iznad")

Igre koje bih mozda porucio ako bih poludeo i imao visak kesa u istom trenutku (sve ovo je vrlo vrlo nisko na listi prioriteta i zelja, i imao bih problem da potrosim parice na to naspram raznih drugih zanimacija koje imam - ali smatram da su ovo igre koje bi i drugima mogle biti interesante, pa mozda nije lose da ih narucujete za prodavnicu ako vec "morate" da imate "nesto' ) :
- BSG (ako bi me neko drogirao, vezao za drvo i pretio mi "kupi igru or else...")
- neka od memoir-like igara (ukljucujuci i sam memoir, posto sam ga prodao - dakle nesto tipa C&C, memoir, battlelore... vrlo mozda, nisam bas fan ovakvih igara, ali ako bih poludeo i imao visak kesa...)
- dune (vise ovako tematski, nego bilo sta drugo... samo kad bih popunio sve ostalo sto zelim od igara)
- nesto od igara sto igramo na Zuborovom ipadu (through the desert, medici, tikal, neuroshima hex; ali to je sve vrlo nisko na listi prioriteta Wink ).
- ako mi stigne sve sto sam porucio do sada, moracu da predjem da gledam i igre iz ranka 101-200, posto cu iz 1-100 imati vec sve sto me zanima, tako da mozda u nekom trenutku nesto iz tog ranka

Nadam se da nisam u zeljama preskocio nesto od svojih geekovskih zelja alien cyclops
Dzon Vejn
Dzon Vejn
Jaje od Azdaje
Jaje od Azdaje

Posts : 145
Join date : 2011-05-04
Age : 40
Location : Beograd

Character sheet
Name: R2D2
Race: Robot
Gender: Other

Back to top Go down

PORUDZBINE !!! - Page 5 Empty Re: PORUDZBINE !!!

Post  kirgan Mon Sep 26, 2011 11:50 pm

Dread Fleetx1 Twisted Evil
kirgan
kirgan
Jaje od Azdaje (Desno)

Posts : 49
Join date : 2010-11-10
Age : 51

Character sheet
Name: Enter name
Race: Human
Gender:

Back to top Go down

PORUDZBINE !!! - Page 5 Empty Re: PORUDZBINE !!!

Post  severian Tue Sep 27, 2011 9:20 am

Pokušaću ali ne mogu da obećam jer, koliko sam shvatio već je rasprodato sve.
severian
severian
Moderator
Moderator

Posts : 816
Join date : 2010-03-15
Age : 48
Location : Novi Sad

http://www.valhala.eu

Back to top Go down

PORUDZBINE !!! - Page 5 Empty Re: PORUDZBINE !!!

Post  Largo Mon Oct 03, 2011 8:11 pm

Kolko para Mansion of Madness?
Largo
Largo
Jahac zmaja sa preponama
Jahac zmaja sa preponama

Posts : 426
Join date : 2010-03-19

Character sheet
Name: Lary the confused
Race: Human
Gender: Male

Back to top Go down

PORUDZBINE !!! - Page 5 Empty Re: PORUDZBINE !!!

Post  severian Mon Oct 03, 2011 8:24 pm

75 eu
severian
severian
Moderator
Moderator

Posts : 816
Join date : 2010-03-15
Age : 48
Location : Novi Sad

http://www.valhala.eu

Back to top Go down

PORUDZBINE !!! - Page 5 Empty Re: PORUDZBINE !!!

Post  Largo Tue Oct 04, 2011 10:49 am

još jedan upit - Arkham horror?
Largo
Largo
Jahac zmaja sa preponama
Jahac zmaja sa preponama

Posts : 426
Join date : 2010-03-19

Character sheet
Name: Lary the confused
Race: Human
Gender: Male

Back to top Go down

PORUDZBINE !!! - Page 5 Empty Re: PORUDZBINE !!!

Post  Dzon Vejn Tue Oct 04, 2011 3:37 pm

Da li je realno planirati dolazak do NS za vikend, po ovu turu koja se ocekuje?
Dzon Vejn
Dzon Vejn
Jaje od Azdaje
Jaje od Azdaje

Posts : 145
Join date : 2011-05-04
Age : 40
Location : Beograd

Character sheet
Name: R2D2
Race: Robot
Gender: Other

Back to top Go down

PORUDZBINE !!! - Page 5 Empty Re: PORUDZBINE !!!

Post  severian Tue Oct 04, 2011 3:52 pm

Roba je na putu za Novi Sad konačno. Tako da očekujem da od sutra bude u klubu što znači da je vikend sasvim realna opcija Smile.
severian
severian
Moderator
Moderator

Posts : 816
Join date : 2010-03-15
Age : 48
Location : Novi Sad

http://www.valhala.eu

Back to top Go down

PORUDZBINE !!! - Page 5 Empty Re: PORUDZBINE !!!

Post  Dzon Vejn Tue Oct 04, 2011 4:04 pm

Jeeej cheers , zivela roba Wink. Dolazim ondak negde izmedju petka i nedelje Wink.
Dzon Vejn
Dzon Vejn
Jaje od Azdaje
Jaje od Azdaje

Posts : 145
Join date : 2011-05-04
Age : 40
Location : Beograd

Character sheet
Name: R2D2
Race: Robot
Gender: Other

Back to top Go down

PORUDZBINE !!! - Page 5 Empty Re: PORUDZBINE !!!

Post  =Charok= Tue Oct 04, 2011 4:27 pm

Stigla roba. Sam da popisemo i sutra može da s nosi
=Charok=
=Charok=
Admin
Admin

Posts : 790
Join date : 2010-03-16
Age : 46
Location : Novi Sad, Vojvodina

Character sheet
Name: Enter name
Race: Human
Gender: Male

http://www.valhala.eu

Back to top Go down

PORUDZBINE !!! - Page 5 Empty Re: PORUDZBINE !!!

Post  maya Tue Oct 04, 2011 9:13 pm

ima nesto za mene?

ako ima: koliko zlatnika/kredita/tih-nekih-monetarnih jedinica da ponesem i kad ? Wink
maya
maya
Guster bez repa
Guster bez repa

Posts : 190
Join date : 2010-03-15

Back to top Go down

PORUDZBINE !!! - Page 5 Empty Re: PORUDZBINE !!!

Post  severian Wed Oct 05, 2011 12:01 am

5500 i biće već sutra u klubu, tako da možeš svratiti posle 16
severian
severian
Moderator
Moderator

Posts : 816
Join date : 2010-03-15
Age : 48
Location : Novi Sad

http://www.valhala.eu

Back to top Go down

PORUDZBINE !!! - Page 5 Empty Re: PORUDZBINE !!!

Post  Dzon Vejn Wed Oct 05, 2011 1:23 am

Koliko mu u dinarima dodje 90 evra (28 evra dominion + 28 evra dominion: intrigue + 34 evra ticket to ride), i koliko mu dodje 75.6 funti (33.5 bloodcrushers of khorne box + 2*13.8 fiends of slaanesh + 14.5 skulltaker)?

Ja svrcem u petak, samo jos ne znam u koje doba tacno.
Dzon Vejn
Dzon Vejn
Jaje od Azdaje
Jaje od Azdaje

Posts : 145
Join date : 2011-05-04
Age : 40
Location : Beograd

Character sheet
Name: R2D2
Race: Robot
Gender: Other

Back to top Go down

PORUDZBINE !!! - Page 5 Empty Re: PORUDZBINE !!!

Post  maya Wed Oct 05, 2011 9:16 am

severian wrote:5500 i biće već sutra u klubu, tako da možeš svratiti posle 16
niiice Smile
ali ne mogu danaske Sad
mogu li da naidjem sutra (u cetvrtak) posle 16? bice nekog u klubu tada?
maya
maya
Guster bez repa
Guster bez repa

Posts : 190
Join date : 2010-03-15

Back to top Go down

PORUDZBINE !!! - Page 5 Empty Re: PORUDZBINE !!!

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 22 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 22  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum