Valhala
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Affiliates
Valhala free forum
 
Search
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Religije Eninoka
Budapest great tournament 16. i 17. Oktobar - Page 2 EmptyFri Mar 02, 2018 4:04 pm by Putujuci Djindas

» Uslužno farbam sve vrste minijatura!!!!
Budapest great tournament 16. i 17. Oktobar - Page 2 EmptyTue Jul 05, 2016 9:55 am by Jocinetu

» KMK 2015, 7. in 8. November. Slovenia - 9 Age
Budapest great tournament 16. i 17. Oktobar - Page 2 EmptyWed Oct 28, 2015 8:24 pm by finaglista

» Izvori Magije potrebno
Budapest great tournament 16. i 17. Oktobar - Page 2 EmptyThu Mar 19, 2015 3:29 am by Moff

» VI. Topor Team Tournament 2015.
Budapest great tournament 16. i 17. Oktobar - Page 2 EmptySun Mar 15, 2015 10:32 pm by Zvijerko

» PORUDZBINE !!!
Budapest great tournament 16. i 17. Oktobar - Page 2 EmptyWed Feb 18, 2015 9:26 pm by tpoba4

» BSG LARP slike
Budapest great tournament 16. i 17. Oktobar - Page 2 EmptyTue Feb 17, 2015 7:05 am by Branzila143

» Epic mega battle
Budapest great tournament 16. i 17. Oktobar - Page 2 EmptyThu Dec 11, 2014 12:21 pm by sashasuman

» IZVEŠTAJ SA DANA FANTAZIJE 2010
Budapest great tournament 16. i 17. Oktobar - Page 2 EmptyThu Nov 27, 2014 9:21 am by harronasad

May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar


Budapest great tournament 16. i 17. Oktobar

+13
Putujuci Djindas
Maxa
DoctorWho
=Charok=
TheMarko
ZmajiC
тајнисвет
Floigl
Slos
kgkid
Iskusinjo
Largo
severian
17 posters

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Budapest great tournament 16. i 17. Oktobar - Page 2 Empty Re: Budapest great tournament 16. i 17. Oktobar

Post  ZmajiC Sun Oct 17, 2010 11:16 pm

i ja svakih pola sata proveravam da vidim ima li kakvih izvestaja.drzimo vam fige i samo napred razbite ih!
ZmajiC
ZmajiC
Jahac zmaja sa preponama
Jahac zmaja sa preponama

Posts : 377
Join date : 2010-03-18
Age : 41

Character sheet
Name:
Race:
Gender: Male

Back to top Go down

Budapest great tournament 16. i 17. Oktobar - Page 2 Empty Re: Budapest great tournament 16. i 17. Oktobar

Post  TheMarko Sun Oct 17, 2010 11:53 pm

Bilo ko ? ? ?
TheMarko
TheMarko
Jaje od Azdaje
Jaje od Azdaje

Posts : 114
Join date : 2010-03-31
Age : 43
Location : Altdorf, pobogu

Character sheet
Name: Albrecht Hahnemann
Race: Human
Gender: Male

Back to top Go down

Budapest great tournament 16. i 17. Oktobar - Page 2 Empty Re: Budapest great tournament 16. i 17. Oktobar

Post  =Charok= Mon Oct 18, 2010 3:36 am

Stigli, bilo lepo al kratko, cim se naspavamo i odradimo poso u ponedeljak slike i izvestaj.

Trailer:

MLADEN DRUGI!!!
SVENSON TRECI!!!
=Charok=
=Charok=
Admin
Admin

Posts : 790
Join date : 2010-03-16
Age : 46
Location : Novi Sad, Vojvodina

Character sheet
Name: Enter name
Race: Human
Gender: Male

http://www.valhala.eu

Back to top Go down

Budapest great tournament 16. i 17. Oktobar - Page 2 Empty Re: Budapest great tournament 16. i 17. Oktobar

Post  DoctorWho Mon Oct 18, 2010 9:41 am

affraid affraid affraid
jao sad nikada nece prestati to da spominje Sad

posle ovog turnira videli smo da u Madjarskoj svako moze da bude drugi Razz Razz Razz
DoctorWho
DoctorWho
Time Lord
Time Lord

Posts : 536
Join date : 2010-03-17

Character sheet
Name: Enter name
Race: Human
Gender:

Back to top Go down

Budapest great tournament 16. i 17. Oktobar - Page 2 Empty Re: Budapest great tournament 16. i 17. Oktobar

Post  severian Mon Oct 18, 2010 9:55 am

Pa to smo znali od prošlog puta kad je Boris bio drugi.

Very Happy
Čestitke Mladenu. king i Svensonu.
severian
severian
Moderator
Moderator

Posts : 816
Join date : 2010-03-15
Age : 48
Location : Novi Sad

http://www.valhala.eu

Back to top Go down

Budapest great tournament 16. i 17. Oktobar - Page 2 Empty Re: Budapest great tournament 16. i 17. Oktobar

Post  Slos Mon Oct 18, 2010 10:44 am

''Teclise kolika ti je snaga''

A on kaze:

'' lick Bla''


Slos
Slos
Metamorf
Metamorf

Posts : 505
Join date : 2010-03-16
Age : 33
Location : Novi Sad

Character sheet
Name: you know my name
Race: Non Human
Gender: Male

Back to top Go down

Budapest great tournament 16. i 17. Oktobar - Page 2 Empty Re: Budapest great tournament 16. i 17. Oktobar

Post  Iskusinjo Mon Oct 18, 2010 2:51 pm

Хвала, хвала! Cool

Вицешампион пештанског турнира ће организовати ових дана вечеру у пивници Гусан за све Србе и несрбе који су га пратили и помогли му на његовом путу до сребра златног сјаја! Још једном хвала, никад не бих успео без вас. Wink Cool


Надам се да ће екипа из клуба испунити свој део опкладе, у виду бокс сета бретонских стрелаца. Very Happy
Iskusinjo
Iskusinjo
Guster bez repa
Guster bez repa

Posts : 205
Join date : 2010-03-19

Character sheet
Name: Blooden the Bloody
Race: Orc
Gender: Male

Back to top Go down

Budapest great tournament 16. i 17. Oktobar - Page 2 Empty Re: Budapest great tournament 16. i 17. Oktobar

Post  ZmajiC Mon Oct 18, 2010 3:28 pm

bravo mladjo svaka cast! bas mi je drago Smile i za svensona i za tebe!jos jednom svaka cast!daj neke slike!dva srbina menju tri najboja kod madjara!mislm da su svisnuli od muke
ZmajiC
ZmajiC
Jahac zmaja sa preponama
Jahac zmaja sa preponama

Posts : 377
Join date : 2010-03-18
Age : 41

Character sheet
Name:
Race:
Gender: Male

Back to top Go down

Budapest great tournament 16. i 17. Oktobar - Page 2 Empty Re: Budapest great tournament 16. i 17. Oktobar

Post  Slos Mon Oct 18, 2010 3:30 pm

Cekaj, sta ce ti sad Bretonci? Mislim mi nas deo opklade isunjujemo sigurno, al sta ce ti bretonci?
Slos
Slos
Metamorf
Metamorf

Posts : 505
Join date : 2010-03-16
Age : 33
Location : Novi Sad

Character sheet
Name: you know my name
Race: Non Human
Gender: Male

Back to top Go down

Budapest great tournament 16. i 17. Oktobar - Page 2 Empty Re: Budapest great tournament 16. i 17. Oktobar

Post  Iskusinjo Mon Oct 18, 2010 3:32 pm

Тачније, Србин и по. Свенсон је халф Мађар. Cool

Оћу и са Бретонцима да узмем неко одличје, да не испадне да вас газим само са моделом који има тафнес 2 и три ране. Wink
Iskusinjo
Iskusinjo
Guster bez repa
Guster bez repa

Posts : 205
Join date : 2010-03-19

Character sheet
Name: Blooden the Bloody
Race: Orc
Gender: Male

Back to top Go down

Budapest great tournament 16. i 17. Oktobar - Page 2 Empty Re: Budapest great tournament 16. i 17. Oktobar

Post  Slos Mon Oct 18, 2010 3:36 pm

''Teklise pa ti si govno''

''lick Bla''
Slos
Slos
Metamorf
Metamorf

Posts : 505
Join date : 2010-03-16
Age : 33
Location : Novi Sad

Character sheet
Name: you know my name
Race: Non Human
Gender: Male

Back to top Go down

Budapest great tournament 16. i 17. Oktobar - Page 2 Empty Re: Budapest great tournament 16. i 17. Oktobar

Post  Maxa Mon Oct 18, 2010 3:47 pm

Bravo Mladjo! Ajdu uzimaj te bretonce, pa me mozda i nateras da promenim signature... Smile
Maxa
Maxa
Jahac zmaja sa preponama
Jahac zmaja sa preponama

Posts : 384
Join date : 2010-03-22

Back to top Go down

Budapest great tournament 16. i 17. Oktobar - Page 2 Empty Re: Budapest great tournament 16. i 17. Oktobar

Post  TheMarko Mon Oct 18, 2010 5:16 pm

A ostatak rankinga?
TheMarko
TheMarko
Jaje od Azdaje
Jaje od Azdaje

Posts : 114
Join date : 2010-03-31
Age : 43
Location : Altdorf, pobogu

Character sheet
Name: Albrecht Hahnemann
Race: Human
Gender: Male

Back to top Go down

Budapest great tournament 16. i 17. Oktobar - Page 2 Empty Re: Budapest great tournament 16. i 17. Oktobar

Post  Putujuci Djindas Mon Oct 18, 2010 6:13 pm

ja samo zelim da cestitam mladenu i da iskazem saucesce svim igracima valhale koji budu imali tu srecu da im mladen komentarise partiju...do sada je bez opravdanog razloga bilo "ti se drzi za volan mene je*e tvoj stojan"...a sada...sam bog zna...Very Happy

Putujuci Djindas
Putujuci Djindas
Guster bez repa
Guster bez repa

Posts : 241
Join date : 2010-03-24

Back to top Go down

Budapest great tournament 16. i 17. Oktobar - Page 2 Empty Re: Budapest great tournament 16. i 17. Oktobar

Post  Sven021 Mon Oct 18, 2010 7:35 pm

Hvala na cestitkama!!! Very Happy
Sven021
Sven021
Jaje od Azdaje (Levo)
Jaje od Azdaje (Levo)

Posts : 9
Join date : 2010-10-07

Back to top Go down

Budapest great tournament 16. i 17. Oktobar - Page 2 Empty Re: Budapest great tournament 16. i 17. Oktobar

Post  =Charok= Tue Oct 19, 2010 9:59 am

severian wrote:Pa to smo znali od prošlog puta kad je Boris bio drugi.

Sir, I resent that! Ja sam bio drugi jer sam imo lepu armiju i jer sam jedini napisao background (ilustrovani) za moje shumenjake. I zato sto sam doso iz Srbiju bre, a to su ljudi nekad postovali.

A ne zato sto sam djidao sa najnabudzenijim nepobedivim bunkerom u igri. Shakespeare
=Charok=
=Charok=
Admin
Admin

Posts : 790
Join date : 2010-03-16
Age : 46
Location : Novi Sad, Vojvodina

Character sheet
Name: Enter name
Race: Human
Gender: Male

http://www.valhala.eu

Back to top Go down

Budapest great tournament 16. i 17. Oktobar - Page 2 Empty Re: Budapest great tournament 16. i 17. Oktobar

Post  =Charok= Tue Oct 19, 2010 11:00 am

A sada, kao sto je obećano, izveštaj:

KAKO JE MLADEN UZO DRUGO MESTO U BUDIMPEŠTI
iliti
DOGODOVŠTINE SWAT TIMA NA BUDAPEST
GRANDGYOZO TOURNAMENT-u 2010


Budapest great tournament 16. i 17. Oktobar - Page 2 DSCF9581

PRVI DAN:

Uglavnom se sastojao od priprema za put, trčanja po bankama, bivanja na svom radnom mestu i stičnih Real Life stvari... Oko 4PM se konačno skupismo ispred Valhale Vlada, Darko, Šlos i moja malenkost. Nemanja the radnik nas je ispratio sa suzama u očima i prosuo vodu za nama.

Budapest great tournament 16. i 17. Oktobar - Page 2 DSCF9550

Put je bio zabavan i gladak sve do granice, koju smo isto prosli onako... bezveze. Ni kontrole, ni prilike da carinicima objasnimo jednu po jednu figuru, šta radi, kolki joj je WS i kolko poena košta... bezveze.

Budapest great tournament 16. i 17. Oktobar - Page 2 DSCF9554

Mađarskim autoputem koji je dosadan i bezveze jer nema nijedne interesantne odlike u vidu rupa, konfuznih znakova ili kombajna parkiranih popreko, stižemo za par sati u Budimpeštu gde nas dočekuje jedan divan čovek, koji je dobro poznat igračima Uprisinga kao surovi i nepokolebljivi sudija: Čongor Kubanji!

Budapest great tournament 16. i 17. Oktobar - Page 2 DSCF9555

Lepo nas je primio, bilo je to negde oko 9PM, vreme tokom kojeg je druga polovina našeg tima još zvrjala po Novom Sadu (išli su vozom koji je kretao u 11PM). Za to vreme, mi smo se prošetali po Pešti, preko jednog lepog mentalnog mosta i završili u pivnici, na crnom pivu i dobroj klopi. Posle nazad do Čongora na spavanje. Naš kapiten se hrabro ponudio da spava kod Zoa (za neupućene, Zo je njihov Ševa).

Budapest great tournament 16. i 17. Oktobar - Page 2 DSCF9561Budapest great tournament 16. i 17. Oktobar - Page 2 DSCF9565

DRUGI DAN:

"ZVRRRRRR!"
"Alo!"
"Vlado, mi stigli!"
"Mladene, 6 sati je ujutro, ubiću te!"
"A gde je turnir?"
"Grrrrr!"

Budapest great tournament 16. i 17. Oktobar - Page 2 DSCF9574

Ustanemo, odvučemo se nekako u 8AM do mesta gde se održava turnir, koje je u stvari vojna akademija (fakultet odbrane i zaštite ili tako nešto), kad ono tamo redina, nikog ne puštaju pre 9AM, tako da smo elegantnim manevrom obišli svu onu masu besnih maketara i gamera i potražili neku hranu. Istu smo našli par minuta niz ulicu, na pijaci na kojoj je bilo pola Mađara, a pola Kineza. Mogu vam reći da su Mađari Kineze prihvatili i uključili u svoje društvo, i to mnogo više nego što je to kod nas slučaj. Do ove opservacije smo došli uz porciju čvaraka i kifli s jogurtom.

Budapest great tournament 16. i 17. Oktobar - Page 2 DSCF9577Budapest great tournament 16. i 17. Oktobar - Page 2 DSCF9578

TURNIR, KONAČNO:
Dođeš do ulaza u njihovu vojnu akademiju, prođeš neke likove koji ti stave narukvicu, uzmu ti 500ft, i pošalju te negde... Put nalaziš tako što ideš od devojke koja uči do devojke koja uči, pa sve dok ne naiđeš na fiskulturnu salu u kojoj je sam turnir. Đozo tamo nešto viče na sve odjednom, dobijamo nametagove i počinju prve partije.

Budapest great tournament 16. i 17. Oktobar - Page 2 DSCF9583

Sala je prostrana, nas 22 (22!) učesnika Warhammera, oko 40 za 40k, njih DVOJICA za WH Historical, 6 do 8 likova za Flames of War smo zauzeli oko dve trećine sale. Nema šank, nema pratećih programa. Prostor je ukrašen GWovim plakatima lepljenim onim braon selotejpom. Počinje prva partija.

Budapest great tournament 16. i 17. Oktobar - Page 2 DSCF9589

PRVA PARTIJA:
Fini jedan lik, Viktor, sa Orcima, u sustini ima 100 goblina s nekim šamanima i BSBom u jednoj jedinici, 30 blek oraka sa Grimgorom u drugoj, i gomilom chukka i lobba. Počnemo da se krljamo baš onako odistinski, pojedem svih 100 goblina sa 5 drijada i jednim trimenom, al mi srećnim pogotkom roknu trimen lorda, a Grimgor ponjupa trikine i jednog trimena. Epilog, 700 poena razlike za Viktora.

Budapest great tournament 16. i 17. Oktobar - Page 2 DSCF9596

DRUGA PARTIJA:
Drugi organizacioni gaf (prvi je bio kad smo čekali sat vremena da uđemo). Upare nas iz Srbije da igramo zajedno. Ja dobijem Darka kao protivnika, Vlada Mladena.

Budapest great tournament 16. i 17. Oktobar - Page 2 DSCF9591

Deployment onaj trouglasti... Darko ima dve mašine, tri bloka patuljaka, i smesti se u sam ćošak stola. Ja kažem uhhhh i krenem polako. Prvi potez, dva trimena popiju đule i kamen u glavu. Nastavljam napred, zapodevam čarku sa jednom jedinicom patuljaka, ali izgubljene poene nisam u stanju da nadoknadim sve do kraja partije. 3 poena za Darka i krećemo na ručak.

Budapest great tournament 16. i 17. Oktobar - Page 2 DSCF9609

Ručak je u kantini te vojne institucije, nije loš, al nije ni nešto... Nadao sam se da ćemo stići da pogledam o maketarsku izložbu koja se održavala u isto vreme, ali jednostavno nije bilo vremena. Umesto toga, videli smo prikaz trenutnog naoružanja Mađarske vojske. I saznali da imaju ukupno 14 rezervista.

Budapest great tournament 16. i 17. Oktobar - Page 2 DSCF9629Budapest great tournament 16. i 17. Oktobar - Page 2 DSCF9618Budapest great tournament 16. i 17. Oktobar - Page 2 DSCF9621


TREĆA PARTIJA:

Protivnik vampir, neiskusan, ne zna Engleski. Ko je ikada igrao Warhammer sa Italijanima zna o čemu govorim. Sreća pa se pojavi David da prevodi.
severian wrote:moja prepiska sa mađarima:
Hi,
I'm sorry. Tomorrow will the GW and the FFG orders arrived, if the package are arrived I can send you the bill.
Dávid

Ubijem jedan corpse cart, zabijem 3 trimena i trikine u najmasniju jedinicu, pocnem da ih krckam 20 modela po potezu, kad ono uileće sudija i kaže završavaj. Pogledam okolo, ljudi se pakuju i izlaze. Pogledam na sat, 6 popodne. A počeli smo u pola 5... Pogledam protivnika, on sleže ramenima. Pogledam na kockicu koja meri poteze, 3 potez, fali jos moj 3. potez gde će Wood elfovi razmazati sve ispred sebe. Ajd dobro. Računamo poene, ja uzo 100pt za corpse cart, on ništa. Ja pobedio. Bezveze.

Budapest great tournament 16. i 17. Oktobar - Page 2 DSCF9643

Pokupimo se i pobegnemo iz vojne baze da nas ne uhapse. Odemo na par piva i lepe votke do Čongora, koji sluša šta nam se desilo i ne veruje. Posle nam je dao neku gadnu rakiju sa Tajlanda da vidimo da postoje i gore stvari. Darku se svidela pa je odneo kući. Ima ukus kuvanih čarapa. Endre će znati o čemu pričam.

Budapest great tournament 16. i 17. Oktobar - Page 2 DSCF9649

LANCELOT:
Iako je Đozo podelio neke flajere za neku žurku, rekli smo fnja, i otišli do Lancelota. Ovo ne može da se opiše, evo slika.

Budapest great tournament 16. i 17. Oktobar - Page 2 DSCF9670Budapest great tournament 16. i 17. Oktobar - Page 2 DSCF9677Budapest great tournament 16. i 17. Oktobar - Page 2 DSCF9681Budapest great tournament 16. i 17. Oktobar - Page 2 DSCF9684Budapest great tournament 16. i 17. Oktobar - Page 2 DSCF9687Budapest great tournament 16. i 17. Oktobar - Page 2 DSCF9691Budapest great tournament 16. i 17. Oktobar - Page 2 DSCF9693

Onda smo išli da tražimo tu famoznu žurku, našli smo je ali je u 11PM kanda već bila gotova... Geekovi.

DRUGI DAN:
"E, Vlado!"
"M?"
"sedam + jedan i dvadeset!"
"Mhm..."
"Treba u 9 da budemo na turniru!"
Boris: "Ma nek se ***** i oni i turnir, iovako se završava u 12 kako je krenulo"

Budapest great tournament 16. i 17. Oktobar - Page 2 DSCF9694

Nekako ustanemo, odemo do turnira, opet nam stave narukvice (mrzim ih još od 1941.) i stignemo na turnir. Razjasni se ko su devojke koje uče po ćoškovima. To je Đozo morao da nabavi obezbeđenje koje treba da nas spreči da idemo po military facilitiju, angažovano i plaćeno preko neke studentske zadruge. Mislim se, našli bi mi bolji posao za te devojke na aprajzingu... Šta kažete na promoterke koje najavljuju runde?

Budapest great tournament 16. i 17. Oktobar - Page 2 DSCF9717

ČETVRTA PARTIJA:
Dragomir... Trend uparivanja ljudi koji su prešli stotine kilometara samo da ne gledaju iste face s one strane stola se nastavlja. Mladen igra s Flojglom, Darko valjda s Vladom (ispravite me ako grešim). Krenemo lepo, Dopuđa sreće kao i uvek, ne promašuje trebušetima, lagano mi krcka trimene. Jedan srećan juriš trimenom, cela jedinica vitezova beži sa stola, pojeo sam i onu njegovu gooomilu strelaca, ali raja koja je trebalo da čuva toranj nije uspela da se održi i Dragomir pobeđuje.

Budapest great tournament 16. i 17. Oktobar - Page 2 DSCF9711

Ručak bio bolji (mada mislim da bi našim drugarima iz Beograda bilo malo), Mladen sve zamišljeniji, izgleda da je blizu pobede. Flojgl se ubi da mu objasni kako nema šanse da bude u prva tri.

Budapest great tournament 16. i 17. Oktobar - Page 2 DSCF9703Budapest great tournament 16. i 17. Oktobar - Page 2 DSCF9697

PETA PARTIJA:
Simpatičan lik iz Slovačke, Gergely (go figure!?) i njegovi Skaveni. Dumvil, dva masna bloka pacova, u jednom Furnace... E nije, nego zvono. Njam. Stigo sam da mu pokrckam sve još pre nego što je partija (sad već očekivano) prekinuta u 3PM. Do 4 su nagrade bile podeljene, tačnu listu nemam, ali znam da je Mladen drugi, Svenson treći a Dopuđa u prvih 10. Sve u svemu, lepe partije, užasna organizacija, hvala svima koji su išli na posedovanju mnogo veće doze optimizma i dobre volje nego što ovaj turnir zaslužuje.

Budapest great tournament 16. i 17. Oktobar - Page 2 DSCF9713

Onda je bila dodela nagrada, o tome će Mladen pošto mora da objasni ovu facu:

Budapest great tournament 16. i 17. Oktobar - Page 2 DSCF9735Budapest great tournament 16. i 17. Oktobar - Page 2 DSCF9738

POVRATAK KUĆI:
Odemo da se pozdravimo sa Čongorom, prošetamo još malo po Pešti, da pokupimo robu od Đoza, koji se bog zna kako izvinjavao zbog svega na turniru. Ajd dobro, prvi mu je put... Svrnemo u Kristalnu pećinu... Evo slika pa vi prosudite. Ima dole i neki podrum gde se igraju...

Budapest great tournament 16. i 17. Oktobar - Page 2 DSCF9744

Svejedno, spakujemo se u kola i do Novog Sada smo se trudili da održimo Vladu budnim. Granicu nisam ni primetio, nešto smo kao stali pa nastavili... A nosimo Mladenov trofej pa smo se taman spremili da objašnjavamo kako smo bili na turniru i uzeli drugo mesto za Srbiju i tako to... Al ništa.

Hvala i Šlosu što je svesrdno pomagao, prevodio, donosio, odnosio, javljao, zezo Mladena i ostalo!!!

Budapest great tournament 16. i 17. Oktobar - Page 2 DSCF9542
E baš odličan si!

Stignemo u NS, sutradan je bilo smešno gledati pospanog mene kako deci objašnjavam nešto. Hehe.

Ceo album je ovde:
Album sa BGT 2010


Last edited by =Charok= on Tue Oct 19, 2010 1:01 pm; edited 3 times in total
=Charok=
=Charok=
Admin
Admin

Posts : 790
Join date : 2010-03-16
Age : 46
Location : Novi Sad, Vojvodina

Character sheet
Name: Enter name
Race: Human
Gender: Male

http://www.valhala.eu

Back to top Go down

Budapest great tournament 16. i 17. Oktobar - Page 2 Empty Re: Budapest great tournament 16. i 17. Oktobar

Post  DoctorWho Tue Oct 19, 2010 12:07 pm

o kojim slikama ti pricas Razz
DoctorWho
DoctorWho
Time Lord
Time Lord

Posts : 536
Join date : 2010-03-17

Character sheet
Name: Enter name
Race: Human
Gender:

Back to top Go down

Budapest great tournament 16. i 17. Oktobar - Page 2 Empty Re: Budapest great tournament 16. i 17. Oktobar

Post  =Charok= Tue Oct 19, 2010 1:04 pm

Nestrpljivi covece... Kolko mislis da mi treba sve ono da istrkeljisem?
=Charok=
=Charok=
Admin
Admin

Posts : 790
Join date : 2010-03-16
Age : 46
Location : Novi Sad, Vojvodina

Character sheet
Name: Enter name
Race: Human
Gender: Male

http://www.valhala.eu

Back to top Go down

Budapest great tournament 16. i 17. Oktobar - Page 2 Empty Re: Budapest great tournament 16. i 17. Oktobar

Post  ZmajiC Tue Oct 19, 2010 1:40 pm

svaka cast!veoma iscrpan i sveobuhvatan izvestaj kao da sam bio tamo. jos jednom cestitke svima
ZmajiC
ZmajiC
Jahac zmaja sa preponama
Jahac zmaja sa preponama

Posts : 377
Join date : 2010-03-18
Age : 41

Character sheet
Name:
Race:
Gender: Male

Back to top Go down

Budapest great tournament 16. i 17. Oktobar - Page 2 Empty Re: Budapest great tournament 16. i 17. Oktobar

Post  тајнисвет Tue Oct 19, 2010 3:02 pm

Истовремено ми је жао али и драго што нема свако организацију као Валхала! Људи најбољи сте! Свака част на одласку, Валхалаца у Пешти овај пут било трећина!
тајнисвет
тајнисвет
Стефан Башић
Стефан Башић

Posts : 575
Join date : 2010-03-15
Age : 38
Location : Нови Сад, Србија

http://tajnisvet.com

Back to top Go down

Budapest great tournament 16. i 17. Oktobar - Page 2 Empty Re: Budapest great tournament 16. i 17. Oktobar

Post  kgkid Tue Oct 19, 2010 11:25 pm

Hvala svim SWAT clanovima na lepom druzenju. Borisovim beleskama mogu da dodam jos samo nekoliko licnih zapazanja (gundjanja).

Bio je ovo najgore organizovani turnir na kom sam ikad bio!

Srecom, organizaciju provoda nismo prepustili istom timu ("fnja"), tako da je ovo bio jedan od 5 najboljih provoda svih vremena. Hvala svima, narocito Csongoru i Zou sto su nas trpeli.

Cestitam Svensonu i Mladenu na izuzetnom uspehu!

Sto se mene tice, od 5 partija, 3 su bile skracene na 1.5h, 2 su bile protiv clanova tima (Boris i Vlada su bili dovoljno ljubazni da me puste da skupim i neki poen, ali ipak...), poslednje tri su bile na ISTOM, *******, POPLAVLJENOM stolu sa 2.5 reke koje su isle sa krace ivice na kracu ivicu stola, bez ijednog prelaza!

Sto se tice protivnika, pored pomenutih drugara sa kojima volim inace da se igram, jedan madjar (patuljak) je bio stvarno cool.

Jedan je bio smarac i rezvlakac o kome Svenson moze stosta dad doda, lik koji tvrdi da zna samo madzarski i nemacki, a pritom ima veliki BRB na engleskom i armijsku knjigu na istom tom engleskom. Kad mu kazes "charge" on kaze da ne razume i utrosi par minuta da izmoli komsiju sa stola pored da mu prevede. Kad treba da baca kockice, baca strogo jednu po jednu, a birka koju da baci, kao baba popisane tresnje. Na prigovor sudiji da on razvlaci sudije kazu "I can not help you. Sorry." Na ovog malog dripca treba pustiti malog Grubu i Maksu zajedno, a da Pendargon i Luka sufliraju pored stola, dok ga Rista gadja kockicama.

Poslednji je bio ok, ali je partija bila smor, skracena, on je koristio reke preko kojih je nisam mogao za tih 4 kruga ni da predjem. Ubio mi masine kameleonima i to je bilo to.

Inace, o skracivanju partija bio sam pravovremeno obavesten na madjarskom (5-15 minuta pred kraj partije), a na pitanje "sta je rekao sudija?" dobio sam odgovor "oh, nothing..." Iza toga bi protivnik krenuo da vice neke sumanute poteze, i kad bi ih izvukao do kraja, a ja krenuo da najavljujem jurise, dobio bih odgovor: "no, no, no, end game..."

Jedna od najlepsih stvari sa cele avanture je mali Csongi, koji je, eto, resio da me usvoji i da se igra i prica samnom. Ne mogu da vam nacrtam koliko mi je bilo krivo sto ne razumem madjarski...

Od ostalog: mamurluk, glad, zedj, mucnina i utisak da sam preblizu vojsci za svoj ukus... u kasarni, naravno, nije bilo nicega za kupiti, popiti ili slatkog pojesti, tako da koristim priliku da se zahvalim Slosu koji je svojim zalihama donekle ublazio ove probleme...

Pozdrav i za Kurcica i Radojku koji su sve ovo ucinili nezaboravnim!

Eto toliko od Darok Drako itd...
kgkid
kgkid
Sofer bez kape
Sofer bez kape

Posts : 280
Join date : 2010-03-21
Age : 49
Location : Kragujevac, Šumadija

Character sheet
Name: Marelon Gorlal
Race: Dwarf
Gender: Male

http://kgkid.cjb.net

Back to top Go down

Budapest great tournament 16. i 17. Oktobar - Page 2 Empty Re: Budapest great tournament 16. i 17. Oktobar

Post  sharpshooter Wed Oct 20, 2010 5:38 pm

kgkid wrote:Jedan je bio smarac i rezvlakac o kome Svenson moze stosta dad doda, lik koji tvrdi da zna samo madzarski i nemacki, a pritom ima veliki BRB na engleskom i armijsku knjigu na istom tom engleskom. Kad mu kazes "charge" on kaze da ne razume i utrosi par minuta da izmoli komsiju sa stola pored da mu prevede. Kad treba da baca kockice, baca strogo jednu po jednu, a birka koju da baci, kao baba popisane tresnje. Na prigovor sudiji da on razvlaci sudije kazu "I can not help you. Sorry." Na ovog malog dripca treba pustiti malog Grubu i Maksu zajedno, a da Pendargon i Luka sufliraju pored stola, dok ga Rista gadja kockicama.
AHAHAHA!!!
sharpshooter
sharpshooter
Sofer bez kape
Sofer bez kape

Posts : 252
Join date : 2010-04-20

Character sheet
Name: Sharpshooter
Race: Imperial human
Gender: Male

Back to top Go down

Budapest great tournament 16. i 17. Oktobar - Page 2 Empty Re: Budapest great tournament 16. i 17. Oktobar

Post  Piksi Wed Oct 20, 2010 5:41 pm

Cestitke Smile Opshte je poznato da Valhalci pobedjuju ili takticki napreduju u ...nekom pravcu.
Piksi
Piksi
Jaje od Azdaje
Jaje od Azdaje

Posts : 94
Join date : 2010-03-23
Age : 38
Location : Novi Sad

Character sheet
Name: Enter name
Race: Human
Gender:

Back to top Go down

Budapest great tournament 16. i 17. Oktobar - Page 2 Empty Re: Budapest great tournament 16. i 17. Oktobar

Post  =Charok= Thu Oct 21, 2010 8:07 am

A evo i video materijala:







=Charok=
=Charok=
Admin
Admin

Posts : 790
Join date : 2010-03-16
Age : 46
Location : Novi Sad, Vojvodina

Character sheet
Name: Enter name
Race: Human
Gender: Male

http://www.valhala.eu

Back to top Go down

Budapest great tournament 16. i 17. Oktobar - Page 2 Empty Re: Budapest great tournament 16. i 17. Oktobar

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum