Valhala
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Similar topics
Affiliates
Valhala free forum
 
Search
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Religije Eninoka
Zakazivanje bitaka - Page 4 EmptyFri Mar 02, 2018 4:04 pm by Putujuci Djindas

» Uslužno farbam sve vrste minijatura!!!!
Zakazivanje bitaka - Page 4 EmptyTue Jul 05, 2016 9:55 am by Jocinetu

» KMK 2015, 7. in 8. November. Slovenia - 9 Age
Zakazivanje bitaka - Page 4 EmptyWed Oct 28, 2015 8:24 pm by finaglista

» Izvori Magije potrebno
Zakazivanje bitaka - Page 4 EmptyThu Mar 19, 2015 3:29 am by Moff

» VI. Topor Team Tournament 2015.
Zakazivanje bitaka - Page 4 EmptySun Mar 15, 2015 10:32 pm by Zvijerko

» PORUDZBINE !!!
Zakazivanje bitaka - Page 4 EmptyWed Feb 18, 2015 9:26 pm by tpoba4

» BSG LARP slike
Zakazivanje bitaka - Page 4 EmptyTue Feb 17, 2015 7:05 am by Branzila143

» Epic mega battle
Zakazivanje bitaka - Page 4 EmptyThu Dec 11, 2014 12:21 pm by sashasuman

» IZVEŠTAJ SA DANA FANTAZIJE 2010
Zakazivanje bitaka - Page 4 EmptyThu Nov 27, 2014 9:21 am by harronasad

May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar


Zakazivanje bitaka

+10
Putujuci Djindas
deka
severian
тајнисвет
Largo
sharpshooter
Slos
Bobi
Maxa
=Charok=
14 posters

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Zakazivanje bitaka - Page 4 Empty Re: Zakazivanje bitaka

Post  тајнисвет Thu Nov 04, 2010 11:52 am

Сада мало ја да каким са ћирилицом.
Људи, каките бре и драмите превише, као неке жене.

ДЕКО, хајде прво да једном начисто разрешимо дилему око играња 40к. Реално, само ја и могуће Пера имамо довољно поена у НСу да бисмо могли да се играмо са тобом. Ја сам специфична сорта хрчка, она која има много ствари, али се слабо уопште игра са већином. Једноставно, ни када су покренули кампању, мени се није играло. Свиђају ми се барем 4 игре које имам пре него што бих играо било који Ратни маљ. Нема то везе са тобом, ја сам баш увек волео да се играмо, па ево ти овим путем отворен позив да дођеш када се играмо Малифо, показаћу правила дати ти армију вишка, и лудило и дружење.

Друга ствар, мени је одмах било јасно шта ће изазвати Флоиглова изјава, па сам га покушао одговорити од тога. Без обзира на то што си се ти нашао прозван, наћи ће се још многи само да виде. И опет све као што је било пре пар година. Стари проблеми, које нови играчи нису видели, поново ће започети.
Али дечко има своју главу мисли својом тинтаром и није могао прећи преко Мојсијевог пљувања. Да се не лажемо, да се зна ко је и шта је било. ЈБТ, доведем дечка у ХС, представим га Мојсију, он одмах поче хејт по ЕТЦу, по Валхалиној потенцијалној организацији, по комбинованом тиму на ЕТЦУ... У 15 минута све сам хејт, и џаба што сам се потрудио да скренем тему, да му кажем супер Мојсије, не вреди. Сувише су њега морили стари проблеми из прошлости да би изоставио прилику за хејт. Мене то лично не тангира, боли ме уво шта ко прича, ја одобравам, а не слушам. Али Флоигл је нов, и баш се изнервирао. Па искрено, треба ли му замерити?

Ево доста сам се и ја накењао, идем да се нађем са Млађом, да урадим нешто корисно данас. Деко, буди добар, овде те сви волимо и чекамо да дођеш, само молим те нас немој терати да играмо 40к. Ево играћемо разне друге игре, картати се, играти табличне игре, само у Валхали нема тренутног потенцијала за играње 40к.


тајнисвет
тајнисвет
Стефан Башић
Стефан Башић

Posts : 575
Join date : 2010-03-15
Age : 38
Location : Нови Сад, Србија

http://tajnisvet.com

Back to top Go down

Zakazivanje bitaka - Page 4 Empty Re: Zakazivanje bitaka

Post  severian Thu Nov 04, 2010 3:24 pm

Ja par dana nisam na forumu a vidi Shocked Crying or Very sad . Meni je jako žao što ove godine neću moći u BG na turnir jer je prošlogodišnji turnir bio savršen. No, posao diktira obaveze.
Preporučujem svakome ko nema obaveze da ode i da se zabavi. Prostor je savršen, ljudi su pristojni, sve je lepo.

40 K ćemo igrati, samo da malo pokupimo i pofarbamo armije. Moji orci su sklopljeni ali ih nemam ni blizu dovoljno. Svakako da ćemo zvati sve zainteresovane i cenimo entuzijazam u svakom obliku čim budemo imali čime da se igramo.

Što se ETC-a tiče, ako ga dobijemo na konkursu, mi ćemo ga i organizovati, i u toj organizaciji će nam sigurno pomoći i Hoby store i svi ljudi koji žele popularizaciju hobija u zemlji. Ja razumem njihovu zabrinutost jer sam zabrinut i sam, ali sam i uveren u naše mogućnosti.

U duhu međusobne tolerancije zaključavam ovu temu.
severian
severian
Moderator
Moderator

Posts : 816
Join date : 2010-03-15
Age : 48
Location : Novi Sad

http://www.valhala.eu

Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum