Valhala
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Affiliates
Valhala free forum
 
Search
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Religije Eninoka
Preko trnja do pobede EmptyFri Mar 02, 2018 4:04 pm by Putujuci Djindas

» Uslužno farbam sve vrste minijatura!!!!
Preko trnja do pobede EmptyTue Jul 05, 2016 9:55 am by Jocinetu

» KMK 2015, 7. in 8. November. Slovenia - 9 Age
Preko trnja do pobede EmptyWed Oct 28, 2015 8:24 pm by finaglista

» Izvori Magije potrebno
Preko trnja do pobede EmptyThu Mar 19, 2015 3:29 am by Moff

» VI. Topor Team Tournament 2015.
Preko trnja do pobede EmptySun Mar 15, 2015 10:32 pm by Zvijerko

» PORUDZBINE !!!
Preko trnja do pobede EmptyWed Feb 18, 2015 9:26 pm by tpoba4

» BSG LARP slike
Preko trnja do pobede EmptyTue Feb 17, 2015 7:05 am by Branzila143

» Epic mega battle
Preko trnja do pobede EmptyThu Dec 11, 2014 12:21 pm by sashasuman

» IZVEŠTAJ SA DANA FANTAZIJE 2010
Preko trnja do pobede EmptyThu Nov 27, 2014 9:21 am by harronasad

May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar


Preko trnja do pobede

+7
sharpshooter
kgkid
severian
=Charok=
Slos
тајнисвет
Floigl
11 posters

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Preko trnja do pobede Empty Preko trnja do pobede

Post  Floigl Thu Aug 05, 2010 8:12 pm

Dok Mladen krvari u Amsterdamu, nasa reprezentacija je u opasnim pripremama, sto fizickim, a ponajvise psihickim. Trenira se na podu hotelske sobe, taktike se razmatraju uz kaficu u coffe shop-u ili uz kinesku 'ranu na patosu sobe. Prekosutra je taj dan kada ce veliki zmaj pasti, i uz malo srece pored toga vise nista nece otici po zlu. Mi smo vec moralni pobednici, a titula prvaka nam ne gine, ako mladen uspe da ugura HellCannon u kucu.

VANDERSEXXX!!!
Floigl
Floigl
Admin
Admin

Posts : 214
Join date : 2010-03-22
Age : 36
Location : Petrowaradin

Back to top Go down

Preko trnja do pobede Empty Re: Preko trnja do pobede

Post  тајнисвет Fri Aug 06, 2010 10:30 am

Срећно тамо другари. И да победите тамо.
тајнисвет
тајнисвет
Стефан Башић
Стефан Башић

Posts : 575
Join date : 2010-03-15
Age : 38
Location : Нови Сад, Србија

http://tajnisvet.com

Back to top Go down

Preko trnja do pobede Empty Re: Preko trnja do pobede

Post  Slos Fri Aug 06, 2010 12:57 pm

I kazi Mladenu da se nebrine za fudbal mali Gruba ce da igra umesto njega Very Happy
P.S. poslo sam vam ono BRE!!! jos prvi dan.
Slos
Slos
Metamorf
Metamorf

Posts : 505
Join date : 2010-03-16
Age : 33
Location : Novi Sad

Character sheet
Name: you know my name
Race: Non Human
Gender: Male

Back to top Go down

Preko trnja do pobede Empty Re: Preko trnja do pobede

Post  =Charok= Fri Aug 06, 2010 5:06 pm

Samo mrdajte te figure i uzivajte!
=Charok=
=Charok=
Admin
Admin

Posts : 790
Join date : 2010-03-16
Age : 46
Location : Novi Sad, Vojvodina

Character sheet
Name: Enter name
Race: Human
Gender: Male

http://www.valhala.eu

Back to top Go down

Preko trnja do pobede Empty Re: Preko trnja do pobede

Post  severian Fri Aug 06, 2010 7:36 pm

Juhuu!!!

Samo napred i dobro je dok god je zabavno!!!!

(i ne zaboravite safety word!!!! )
severian
severian
Moderator
Moderator

Posts : 816
Join date : 2010-03-15
Age : 48
Location : Novi Sad

http://www.valhala.eu

Back to top Go down

Preko trnja do pobede Empty Re: Preko trnja do pobede

Post  kgkid Sat Aug 07, 2010 12:42 pm

Napred Srbi, bez obzira na verska, nacionalna, seksualna i druga opredeljenja!!!

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
kgkid
kgkid
Sofer bez kape
Sofer bez kape

Posts : 280
Join date : 2010-03-21
Age : 49
Location : Kragujevac, Šumadija

Character sheet
Name: Marelon Gorlal
Race: Dwarf
Gender: Male

http://kgkid.cjb.net

Back to top Go down

Preko trnja do pobede Empty Re: Preko trnja do pobede

Post  Floigl Sun Aug 08, 2010 12:23 am

prvi dan je prosao, ne ynamo jos koji smo na ukupnoj listi ali smo posle prve partije bili 16, protiv severne Irske, a posle druge 24, protiv Austrije. Treca partija je bila protiv Portugala, i oni su se malo iyivljavali po nama, ali je bilo bolje nego protiv austrijanaca. Sto se tice pobeda i poraza, bugari su najbolji pa onda Andrija i ja. A ynate ko je najgori, doticni gospodin cija leteca kokoska mislim da je umrla vec u prvoj partiji, a od tri partije ima ukupno 11 poena, dva masakra i jedan draw. Sutra ce biti valjda malo bolje. Vidimo se uskoro da vam ispricamo dogodovstine sa putovanja, a verujte bilo ih je previse
Floigl
Floigl
Admin
Admin

Posts : 214
Join date : 2010-03-22
Age : 36
Location : Petrowaradin

Back to top Go down

Preko trnja do pobede Empty Re: Preko trnja do pobede

Post  kgkid Sun Aug 08, 2010 11:28 am

Samo se lepo provodite, jedva cekamo na vasa iskustva!
kgkid
kgkid
Sofer bez kape
Sofer bez kape

Posts : 280
Join date : 2010-03-21
Age : 49
Location : Kragujevac, Šumadija

Character sheet
Name: Marelon Gorlal
Race: Dwarf
Gender: Male

http://kgkid.cjb.net

Back to top Go down

Preko trnja do pobede Empty Re: Preko trnja do pobede

Post  Slos Sun Aug 08, 2010 12:41 pm

Floigl ja ne mogu da opisem srecu i radost koju si ti nama uneo u zivot od tvog proslog posta Very Happy , molim te reci nasem dragom drugu Mladenu da se i dalje nadamo da moze u svakoj partiji da izvuce (BAR)draw sa svojim gejwayom, i da otkad on ne igra fudbal sam dogadjaj nije toliko zabavan Very Happy
Slos
Slos
Metamorf
Metamorf

Posts : 505
Join date : 2010-03-16
Age : 33
Location : Novi Sad

Character sheet
Name: you know my name
Race: Non Human
Gender: Male

Back to top Go down

Preko trnja do pobede Empty Re: Preko trnja do pobede

Post  тајнисвет Mon Aug 09, 2010 10:15 am

Ез мени оф ас предиктед, деј вер 31 аут оф 32...
тајнисвет
тајнисвет
Стефан Башић
Стефан Башић

Posts : 575
Join date : 2010-03-15
Age : 38
Location : Нови Сад, Србија

http://tajnisvet.com

Back to top Go down

Preko trnja do pobede Empty Re: Preko trnja do pobede

Post  sharpshooter Mon Aug 09, 2010 4:26 pm

31 OD 32 ????????????????????????? Question Question Question Question Question Question Question
pale pale pale pale pale
sharpshooter
sharpshooter
Sofer bez kape
Sofer bez kape

Posts : 252
Join date : 2010-04-20

Character sheet
Name: Sharpshooter
Race: Imperial human
Gender: Male

Back to top Go down

Preko trnja do pobede Empty Re: Preko trnja do pobede

Post  kgkid Mon Aug 09, 2010 9:40 pm

Ko god misli da je moglo bolje neka se prijavi za sledecu godinu! Mad

Ja sam hteo da idem, ali zbog para i porodicne situacije nisam mogao. Stoga, sve sto mogu da kazem je: "Svaka cast momci, nadam se da ste se lepo proveli i da cete iskustvo sa turnira pretociti u organizaciju neceg slicnog!"

Voleo bih da cujem vise detalja sa turnira: kakve su bile liste, kakvi su bili protivnici, organizacija i zezanje?
kgkid
kgkid
Sofer bez kape
Sofer bez kape

Posts : 280
Join date : 2010-03-21
Age : 49
Location : Kragujevac, Šumadija

Character sheet
Name: Marelon Gorlal
Race: Dwarf
Gender: Male

http://kgkid.cjb.net

Back to top Go down

Preko trnja do pobede Empty Re: Preko trnja do pobede

Post  Slos Mon Aug 09, 2010 10:00 pm

siguran sam da je to zbog Mladena Very Happy Wink Wink
Slos
Slos
Metamorf
Metamorf

Posts : 505
Join date : 2010-03-16
Age : 33
Location : Novi Sad

Character sheet
Name: you know my name
Race: Non Human
Gender: Male

Back to top Go down

Preko trnja do pobede Empty Re: Preko trnja do pobede

Post  kgkid Mon Aug 09, 2010 10:29 pm

bice da nisu uspeli da ga nahrane, pa da mu je pao sistem! Wink
kgkid
kgkid
Sofer bez kape
Sofer bez kape

Posts : 280
Join date : 2010-03-21
Age : 49
Location : Kragujevac, Šumadija

Character sheet
Name: Marelon Gorlal
Race: Dwarf
Gender: Male

http://kgkid.cjb.net

Back to top Go down

Preko trnja do pobede Empty Re: Preko trnja do pobede

Post  тајнисвет Tue Aug 10, 2010 10:04 am

Ма ово је одличан резултат, Србија била први пут, скупљена на једвите јаде, и није била последња. Супер сте, другари.

Једино ме занима ко је све и како гузио Млађу?
тајнисвет
тајнисвет
Стефан Башић
Стефан Башић

Posts : 575
Join date : 2010-03-15
Age : 38
Location : Нови Сад, Србија

http://tajnisvet.com

Back to top Go down

Preko trnja do pobede Empty Re: Preko trnja do pobede

Post  Iskusinjo Tue Aug 10, 2010 10:49 am

Прво и пре свега, хтео бих да се захвалим свим члановима екипе на незаборавном проводу. Гледали смо да представимо нашу земљу на најбољи могући начин, како на табли за играње-тако и ван ње. Веома сам поносан што сам био део првог српског националног тима, без обзира на наизглед лош резултат.

Турнир се одржао у прилично великој леденој дворани (која прокишњава), која је била удаљена од нашег хостела пола сата хода (срећа да је Ричард имао ауто). По први пут од кад играм Ворхамер ми је сметао изглед столова и терена. Табле климаве, а терена много ситних и један џиновски посред астала. Не замерам им толико на распореду терена, колико на изгледу истих. На организацију немам примедбе, мада, неки људи су били револтирани јер су после шесте партије морали да скупљају сами своје табле. Surprised

Све листе, осим велшанских, су биле веома, веома једноличне и сурове. За разлику од нас - сваки тим је имао Вампира, Дарк Елфа и Демона. За остале не знам, али сви моји противници су били изузетно пријатни осим можда летонског Руса који ме је два пута оптужио да озбиљно варам.

У 6 мечева, наша репрезентација је успела да добије Северну Ирску и Велс и да изгуби од Аустрије, Португала, Летоније и Хрватске.

Атмосфера у екипи је била фантастична, а самим тим и зезање. Размењивали су се дресови, пића и коцкице, јеле су се кобасице и оговарали будући противници. pirat Криво ми је само што је остатак екипе био уморан, па нисмо могли да изађемо са осталим учесницима на пиво- два. Sad

А сад која реч о мојим партијама:

Прва партија против Баарија (Берија) из Северне Ирске.

Скавен са греј сиром на звону, 6 џезејла, думвилом, топом, две јединице сензер берера и мноштвом кланпацова и робова. Он креће први. Партија је почела катастрофално и завршила се исто тако. У другом кругу ми је устрелио чаробњака на змају са својим топом. Змај је сам наставио да напредује по том боку, да би у трећој рунди завршио
у фленку звонареве јединице. Лака коњица је одрадила посао, изнавлачила сензере, да би их тешка дочекала на контрајуриш. Наизглед ми је кренуло, закуцао сам се у противничке блокете са карактерима, али ме звоно упропасти. Са својих д3 поготка снаге 4, убило ми је по два витеза у свакој јединици и уз моја лоша бацања успео да их разбије, потера и ухвати. Аждаја је за 6 рунди борбе успела да убије ЧАК 8 пацова, да би јој на крају, у задњем његовом потезу, пацовски огре нанео 3 смртоносне ране. Од пет спелова које чарбоњак зна ни један није био гејтвеј. 0:20

Друга партија против Хаотика Роберта из Аустрије.

Листа слична мојој, осим што је његов чаробњак на змају нургловац и има витезове мање, а драгон огрее више.
Препуцавали смо се мађијама и топовима. Топовима нисмо нанели никакву штету, ал' у магичној фази је Цинч био на његовој страни. Ништа нисам успео да искастам, а он ми је до трећег потеза убио лорда са два Нурглова снајпера, један ириризистабл, један који нисам успео да диспелујем са три коцкице, а тежина је била 6 и један мој мискаст, као шлаг на торту. Моји Сланеш витезови учарџују његове и изгубе. Драгон огреи ми исекоше топа, а његов бсб на диску у фронталном јуришу убија моје друге витезове. 0:20 и поново играм без гејтвеја.

Трећа партија против португалског патуљка, овај... лизардмена.

Жабац и темпл гарда, два стегадона без енџина, 45 скинака, два саламандера, два рејзордона и 5 терадона. Он је добио мулти мелту, ја гејтвеј опет нисам. Убио ми је две јединице витезова, једну лаку коњицу, пола змаја и пола топа, ја њему саламандере, рејзордоне, скинкове, терадоне и пола једног стегија. Поделили смо четвртине и испаде 9:11 на крају.

Четврта партија против велшанске хорде дивљих орака.

Имао сам привилегију да играм против једне занимљиве, никад виђене орачке листе. Севиџ орк шаман четвртог нивоа, севиџ орк шаман другог нивоа, гоблински шаман првог нивоа и гоблински бсб, 3х10 севиџ орачких стрелаца, 20 севиџа са копљима, 12 севиџ бигана, 2х6 дивљих свињојахача, 5 вукојахача, 5 паукојахача, кочија са вуцима, кочија са веприћима , 40 обичних гоблина, снотлинзи, 4 џуке, дум дајвер. Четврту пут не добијам гејтвеј и престајем да играм и мислим као кастер и пребацујем се у ментални склоп хаотичког силеџије. Крвожедни Цинчовац на змају са регенерацијом на себи пролази по страни са лакоћом кроз зелену масу и удара у бок његовој најскупљој јединици. На крају су му од целог Ваааага!!! остали само снотлинзи и паукојахачи. Корн је задовољен. 20:0 за мене.

Пета партија против летонског (руског) свилењака.

Човеку је надимак Мудрац и по стилу игре (и темпу) је много сличан нашем Влади. У војсци има звезданог змаја, два мага, две јединице по 5 принцеза, две кочије, 30 стрелаца, 10 сордмастера и два болтера. Обојица играмо лоудед фленк поставку. Топ у другом кругу у блиској борби убија његовог слабо оклопљеног змајојахача, док његова два болтера на другој страни из цуга убијају мог змаја чим је овај промолио нос иза брда. Много мудровања, много блиске борбе и на крају 11:9 за мене. Партија би била много лепша да ме човек није два пута озбиљно оптужио за варање. Први пут јер ми није веровао да имам топ у листи, јер хаос листа која су они иштампали нема артиљерију хаос патуљана, а други пут јер сам имао ворд сејв 3+ на Цинчовом магу, а код тог предмета у књизи пише да даје 4+

Шеста партија против Хрвата Болдија и његових вилењака.

Опет стари змај са сличном листом као његов предходник. Коначно после 5 партија добијам гејтвеј! КОНАЧНО!
И, шта бива? Па мискаст, наравно! Прво кастање мискаст, друго 2, 2, 2, 2, 3 и треће исто тако само са кецом уместо тројке. Топ одлучи да ремпиџује на змаја па добија по ушима, једне сланешовце изгази соло лавовска кочија у фронту и забија се мага који је био 15 инча иза, а други витезови добију батина од петнаес ултрамегагигатврдих феникс гардиста. Изнервирао сам се, излетео са змајем и попасао га масно! 0:20

После свега, са играчке тачке гледишта долазим поново до следећег закључка:

Корн ✓
Цинч


Last edited by Iskusinjo on Wed Aug 11, 2010 6:51 pm; edited 3 times in total
Iskusinjo
Iskusinjo
Guster bez repa
Guster bez repa

Posts : 205
Join date : 2010-03-19

Character sheet
Name: Blooden the Bloody
Race: Orc
Gender: Male

Back to top Go down

Preko trnja do pobede Empty Re: Preko trnja do pobede

Post  severian Tue Aug 10, 2010 11:06 am

Svaka čast momci. Važno ja deste se vi lepo proveli i jako mi je drago što ste uspeli da predstavite srbiju i pokažete da i mi postojimo na svetskoj wh sceni. Uveren sam da ćamo biti sve aktivniji. Ima li nekih slika ?
severian
severian
Moderator
Moderator

Posts : 816
Join date : 2010-03-15
Age : 48
Location : Novi Sad

http://www.valhala.eu

Back to top Go down

Preko trnja do pobede Empty Re: Preko trnja do pobede

Post  Iskusinjo Tue Aug 10, 2010 11:27 am

За сада су ту слике резервисане само за оне са фејсбуком:
https://www.facebook.com/album.php?aid=239358&id=747559413&page=2

Ричардове фотке:
http://www.flickr.com/photos/40569767@N06/sets/72157624693020364/

Сутра је у клубу на дневном реду разгледање Драгомирових и Маријанових слика, и ритуално једење коцкица.



Last edited by Iskusinjo on Tue Aug 10, 2010 12:28 pm; edited 1 time in total
Iskusinjo
Iskusinjo
Guster bez repa
Guster bez repa

Posts : 205
Join date : 2010-03-19

Character sheet
Name: Blooden the Bloody
Race: Orc
Gender: Male

Back to top Go down

Preko trnja do pobede Empty Re: Preko trnja do pobede

Post  Slos Tue Aug 10, 2010 11:53 am

E lajkujem ti fejsbuk, i koga briga za ostvareni rezultat kad znamo da ti je zmaj POPASO Mladene upravo si nam do materijala za citav zivot.
Slos
Slos
Metamorf
Metamorf

Posts : 505
Join date : 2010-03-16
Age : 33
Location : Novi Sad

Character sheet
Name: you know my name
Race: Non Human
Gender: Male

Back to top Go down

Preko trnja do pobede Empty Re: Preko trnja do pobede

Post  тајнисвет Tue Aug 10, 2010 1:04 pm

Preko trnja do pobede 4878497100_abebe323d2

O да.... СРБИЈА
тајнисвет
тајнисвет
Стефан Башић
Стефан Башић

Posts : 575
Join date : 2010-03-15
Age : 38
Location : Нови Сад, Србија

http://tajnisvet.com

Back to top Go down

Preko trnja do pobede Empty Re: Preko trnja do pobede

Post  Floigl Tue Aug 10, 2010 1:16 pm

donecu ja lap top sutra do kluba pa da pogledamo sve slike. Generalno je bilo extra, a kada vam budemo sve pricali sta je bilo plakacete od smeha
Floigl
Floigl
Admin
Admin

Posts : 214
Join date : 2010-03-22
Age : 36
Location : Petrowaradin

Back to top Go down

Preko trnja do pobede Empty Re: Preko trnja do pobede

Post  тајнисвет Tue Aug 10, 2010 2:07 pm


Тим Србије у другом реду...

Да ли видите Млађу са заставом на другом клипу? Не мож` га промашити...
тајнисвет
тајнисвет
Стефан Башић
Стефан Башић

Posts : 575
Join date : 2010-03-15
Age : 38
Location : Нови Сад, Србија

http://tajnisvet.com

Back to top Go down

Preko trnja do pobede Empty Re: Preko trnja do pobede

Post  Brain Damage Tue Aug 10, 2010 2:23 pm

Posto vidim da se Mladen raspiso red bi bio da i ja napisem nesto.
Provod i dozivljaj vredan svake pare i vremena bez ikakvog razmisljanja. Ekipa odlicna, super atmosvera i lud provod tokom cemog puta. A Mladen se svohjski potrudio da nam ceo put bude dinamican (ko treba, svtice sta ocu da kazem Smile )

Organizacija turnira je bila malo razocaravajuca sto se tice stolova i terena, tako da upraizingom mozemo da se ponosimo bez problema.
Moram reci da su nas bugarska pojacanja verovatno spasla zadnjeg mesta posto mi se cini da su oni imali najvise poena pojedinacno gledano i da je Dragomir imao najmanje poena samo zato sto je kapitenski primijo udarce za tim od najnezgodnijih armija. Ostali su dali sve od sebe sem Mladje koji jednostavno nije imao srece.

Sto se tice mojih partija prva je bila za protiv patuljka, anvil, bsb, master inzenjer, 20 dugobradih, 10 warriors, 20 hammerers, 10 puskasa, 10 samostrela, 7 rudara, 2 baliste, katapult, organgan i helikopter. Uspeosam topovima da eliminisem artiljeriju pre nego sto su naneli dovoljno rana tenku, papi, i konjici tako da su pesadije i anvil eliminisani od strane istih. strelci su se napucavali medjusobno u cemu su njegovi imali malo bolji uspeh a rudari su se junacki drzali protiv puskasa na brdu i konjice u flenku 3 puna kruga dok nisu izginuli sve do jednog. Sve u svemu 18:2 za mene.

Onda prvi hladan tus austriski skaven gomila magije pucanja i malih jedinica. Covek mi je pokazo da moram jos mnogo da ucim na vrlo surov nacin. Za 4 boda iz ove partije mogu da zahvalim opet tenku koji je terorom otero jedinicu klanratsa sa sierom i 2 inzinjera pravo u moje puskase. Kljucno je bilo dase pokuso da se sakrije u zzgradu i time izgubio renk bonus na lidrsip. I da moja vanila je 3 kruga drzala dumvil i nanelamu dovoljno rana da bi onmogao posle sam sebe da razne. 4:16

O trecoj partiji radije nebih posto jedva da sam je i igrao ja sam bijo vise tu da pokupim moje figure sa stola jednu po jednu Smile . Kraljevi grobnica i sve sto ide uz njih ukratko inkantacijama me izlupo sa svih strana, skorpijama odro moju artiljeriju kralj nakljuco tenk sve u svemu jedna velika 0 za mene i magarece usi Smile .

Cetvrta partija protiv neobicnih mracnih vilenjaka. 3 magice jedna 4 levela, kuldron. 2*5 lake konjice, 2*10 krosbomena, 6+5 sejdova,2* kocije, 2*balista. Gde je covek sakrijo pojene ne znam.
vecinu stvari sam lako eliminiso pucanjem i tenkom ali me je iznenadio j...kevusurikenom snage 7 i unistio papomobil, i dva irizistbl multimelta u istom krugu su istopila moju veliku konjicu. 12:8 u moju korist.

Sumski t(d)rkaci. Zmaj (nijevideo borbu ni u ovoj partiji ni u ostale 4 na ponos svog vlasnika), magovi *2, 3*10 strelaca, 2*5 jace konjice, 5 slabije 2*6 igracica, 3*8 drijada i 7 vejvocera i ogromna suma u sredini. Pucamo jedni po drugima kolko mozemo opet on ima (malo vise srece), ten vozika oko sume bezuspesno, papa nasankan da protrci kroz sumu zahvaljujuci heitredu dobija 4 rane i petu posle kise strela a zmaj odbije da ga tako ubogog cardjuje u ledja zbog moguceg kontrajurisa tenka sa boka koji po mom vidjenu je bijo moguc samo ako je isti zmaj copav. Uz vecinu cetvrtina i palu paniku moje debele konjice gubim sa malo nerealnih 14:6.

I zadnja partija protiv Paune koji je vodio slena, 2 saurusa heroja, masinu gogova, 10 skinkova , 2*10 skirmisera, 16 saurusa, 2*3 teradona 6 jahaca gustera (sa herojem). Covek i sam igra sa imperijom i to gA je malo prevarilo posto njegov papa ne nosi carobno ogledalo samouvereno prima udarac oltara. tenk prima dovoljno rana od slena da postaje ne upotrebljiv konjica igra ca-ca-ca sa stegodonima i hladnokrvnim jahacima, nindza skinkovi drze vanilu 3 kruga i sprecavaju je da ponisti veliki SCR saurusa koji se bore sa papom. Na kraju papa prima juris oba stegodona sa boka koji mu razbijaju oltar ali u sledecem krugu papa bosonog sam pobedjuje oba stegodona koji ipak ostaju ladne glave. Vrlo prijateljska partija i na kraju po meni pravicnih 10 :10.

Da imamo jos da ucimo imamo i to mnogo. Ali vazno je ucestvovati (cuveni moto gubitnika Very Happy).

P.S. Mladenu zelim prijatno kad sutra bude jeo kockice.
Brain Damage
Brain Damage
Jaje od Azdaje
Jaje od Azdaje

Posts : 101
Join date : 2010-04-06

Back to top Go down

Preko trnja do pobede Empty Re: Preko trnja do pobede

Post  Putujuci Djindas Tue Aug 10, 2010 3:54 pm

aj kad ste svi da i ja nesto denem...

ceo put je bio odlican, iako me je losa sreca pratila prva dva dana, upala uha, crkla navigacija i memorijska kartica itd...ali se sve to resilo i zaboravilo alkoholom.

dakle ovako...

partija se nekih secam nekih slabije jer se dosta nazdravljalo zadnji dan

prva, protiv irish wood elfa, on puca ja skidam strele, pali zari, trte mrte, draw na kraju. 10:10

druga, austrijski dark elf, moja prva partija generalno protiv dark elfova...pa stsa reci. njegova vojska na drugom kraju stola, svi u 12 inca od shampiona koji je nosio ring of hotek (za koji sam na tezi nacin saznao sta radi) nekih osamdesetak - devedesetak pucanja po shooting fazi i tri dispel skrola. vazi. 16 : 4 za njega

treca, portugalac kenjator imperijski koji je kao u fazonu kul smo sve je stravasve dok nisam trebao da cardzujem u njega sa svima, e onda je poceo nesto da kenja kako sam ja rekao da sam se pomerio six (iako sam ja rekao "i'm moving SKINKS") a ja se ocigledno pomerio 12, u stvari nije ni vredan daljeg pljuvanja. dva pucanja topom, jedan krug, dva stegadona mrtva. 7 dispel kockica 2 dispel skrola. 14 : 6 za njega

cetvrta, velsanin sa wood elfovima, partija strava, iako je on samo bezao po tabli ali smo se makar napili. 6 dispel kockica sa rerolom 3 dispel skrola

peta, letonski imperijalista, alkohol uzeo maha, a on imao malo mnogo vise srece. spora partija, uterao mi tenka u bok templ garde, smorio se da gledam kako mi tenk gazi zabu, predao mu da bi ustedeli na vremenu. 20:0 dva miskasta i nijednom odkastan spirit of the forge

sesta, protiv dark elf hrvata, partije se ne secam, znam samo da je jedan teradon ubio boltera i pokusao da cardzuje na njegovu sorseresu na nekom djavolu, ali je nije video, kao ni ja ocigledno. posle tri pauze za pljugu, pivo, pisanje i rakiju. 12:8 za mene
apsurdna kolicina srece

Sreca prati hrabre - hrabar si kad si pijan - ergo sreca prati pijane!!!

nadam se da ce mladen danas jesti one male stefanove kockice inace ce se sto posto zadaviti...
komedija i zabava, u dve reci!
Putujuci Djindas
Putujuci Djindas
Guster bez repa
Guster bez repa

Posts : 241
Join date : 2010-03-24

Back to top Go down

Preko trnja do pobede Empty Re: Preko trnja do pobede

Post  severian Tue Aug 10, 2010 4:00 pm

Kad ćemo gledati te slike i slušati doživljaje ? Ajde me čakjte da dođem sutra. Eto mene oko 20:30 sutra? Ili danas ?
severian
severian
Moderator
Moderator

Posts : 816
Join date : 2010-03-15
Age : 48
Location : Novi Sad

http://www.valhala.eu

Back to top Go down

Preko trnja do pobede Empty Re: Preko trnja do pobede

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum