Valhala
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Affiliates
Valhala free forum
 
Search
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Religije Eninoka
ETC tim 2013 - Page 6 EmptyFri Mar 02, 2018 4:04 pm by Putujuci Djindas

» Uslužno farbam sve vrste minijatura!!!!
ETC tim 2013 - Page 6 EmptyTue Jul 05, 2016 9:55 am by Jocinetu

» KMK 2015, 7. in 8. November. Slovenia - 9 Age
ETC tim 2013 - Page 6 EmptyWed Oct 28, 2015 8:24 pm by finaglista

» Izvori Magije potrebno
ETC tim 2013 - Page 6 EmptyThu Mar 19, 2015 3:29 am by Moff

» VI. Topor Team Tournament 2015.
ETC tim 2013 - Page 6 EmptySun Mar 15, 2015 10:32 pm by Zvijerko

» PORUDZBINE !!!
ETC tim 2013 - Page 6 EmptyWed Feb 18, 2015 9:26 pm by tpoba4

» BSG LARP slike
ETC tim 2013 - Page 6 EmptyTue Feb 17, 2015 7:05 am by Branzila143

» Epic mega battle
ETC tim 2013 - Page 6 EmptyThu Dec 11, 2014 12:21 pm by sashasuman

» IZVEŠTAJ SA DANA FANTAZIJE 2010
ETC tim 2013 - Page 6 EmptyThu Nov 27, 2014 9:21 am by harronasad

March 2024
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar


ETC tim 2013

+12
Maxa
teclis
Slos
TheMarko
Iskusinjo
Jogurt
Dzon Vejn
kgkid
Largo
severian
igor_pancevo
Brain Damage
16 posters

Page 6 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

ETC tim 2013 - Page 6 Empty Re: ETC tim 2013

Post  kgkid Tue Mar 05, 2013 4:16 pm

Nije samo Patuljak stekara.
Zavisno od liste, moze to da radi i Imperija, TK, HE, Bretonija...

U zavisnosti od liste WoC, na primer, moze da proba da bude Ubica, ili balans varijanta za sve. I drugi mogu tako.

Demoni novi treba da se prostudiraju, ali mislim da nam vrlo trebaju nove armije: WoC i DoC, ali i HE, ako izadje knjiga i pokaze se kao jaka.
Prosla godina jepokazala da su Ogri, po trenutnom AC prilicno dobri takodje.
Sve ostalo je ok i moze da prodje i smatram da je sve to strateska odluka Kapitena. Smile
kgkid
kgkid
Sofer bez kape
Sofer bez kape

Posts : 280
Join date : 2010-03-21
Age : 49
Location : Kragujevac, Šumadija

Character sheet
Name: Marelon Gorlal
Race: Dwarf
Gender: Male

http://kgkid.cjb.net

Back to top Go down

ETC tim 2013 - Page 6 Empty Re: ETC tim 2013

Post  Largo Tue Mar 05, 2013 7:01 pm

Ovo ne pije vode ako želimo da popravimo rezultat. I sa druge strane univerzalci ti trebaju samo da ih ponudiš kao prva dva izbora. Oni su tu da izvuku protivničke ubice i neočekivane izbore. A uvek nudimo štekere i killere protiv protivničkih ponuda.
Ti daš univerzalnu armiju i biraš najjaču protivniču
Na ponuđenu protivničku daješ svoju štek listu i ubicu. Tako da uvek imaš 10 ili više poena šta god da protivnik izabere. Naravno ovo je samo teorija puno toga zavisi od pojedinačnih lista.

Kako su HE sjebani sa ograničenjem dupliranja spelova - najjača lista high council ne radi. Postoji opcija da se stavi lista sa 80 WL i da se igra lego hammer.
Ogre liste su "ok" ali za njih mora da je paring mega dobro urađen - inače malo bodova.
Imperija nije must have - ali je nije loše imati, alternativa su patuljci.
Radije nebi vodio imperiju nego da vodimo imperiju sa nekim ko ne zna da igra sa njom.
Largo
Largo
Jahac zmaja sa preponama
Jahac zmaja sa preponama

Posts : 426
Join date : 2010-03-19

Character sheet
Name: Lary the confused
Race: Human
Gender: Male

Back to top Go down

ETC tim 2013 - Page 6 Empty Re: ETC tim 2013

Post  kirgan Tue Mar 05, 2013 7:12 pm

Za sve to sluze treninzi Twisted Evil
kirgan
kirgan
Jaje od Azdaje (Desno)

Posts : 49
Join date : 2010-11-10
Age : 51

Character sheet
Name: Enter name
Race: Human
Gender:

Back to top Go down

ETC tim 2013 - Page 6 Empty Re: ETC tim 2013

Post  Jogurt Wed Mar 06, 2013 12:26 am

Largo wrote:Ovo ne pije vode ako želimo da popravimo rezultat. I sa druge strane univerzalci ti trebaju samo da ih ponudiš kao prva dva izbora. Oni su tu da izvuku protivničke ubice i neočekivane izbore. A uvek nudimo štekere i killere protiv protivničkih ponuda.
Ti daš univerzalnu armiju i biraš najjaču protivniču
Na ponuđenu protivničku daješ svoju štek listu i ubicu. Tako da uvek imaš 10 ili više poena šta god da protivnik izabere. Naravno ovo je samo teorija puno toga zavisi od pojedinačnih lista.

Kako su HE sjebani sa ograničenjem dupliranja spelova - najjača lista high council ne radi. Postoji opcija da se stavi lista sa 80 WL i da se igra lego hammer.
Ogre liste su "ok" ali za njih mora da je paring mega dobro urađen - inače malo bodova.
Imperija nije must have - ali je nije loše imati, alternativa su patuljci.
Radije nebi vodio imperiju nego da vodimo imperiju sa nekim ko ne zna da igra sa njom.

Veoma dobar plan. Nudis stekere da bi izvukao protivnike armije koje prave probleme. Zato stekeri ne trebaju da idu prvi jer vecina tima zna da ako se steker ponudi prvo onda moze da se desi da protivnici izvedu svoje dve najslabije armije u paringu da oni izvuku 10:10 iz coska.

Takodje postoje zmaj armije ili od sada DP armije koje trebaju da se rese nekako da ne bi pravili probleme. Te armije su heavy hitter armije koje jure pojene, i mora da se zaustave, a zmaj moze da bude veliki problem da se zaustavi. Sada ako mi imamo i patuljka i imerijalca u timu to sprecava protivnika da ponudi zmaja jer je odgovor ta dva tima.

Ako protivnik ima neku opasnu listu moze da se ponudi 2 countera na to pa da on bira izmadju dva zla, ali moze da se ponudi kao sto kaze Dragomir, jedan counter ako ima samo jedan i jedan patuljak/imperijalac. Takodje haos patuljci mogu da budu treci tim sa destruktivnim pucanjem.

Ja mislim da smo imali srece sto su timovi protiv kojih smo igrali dozvolili da svi zajedno ucestvujemo u pairingu, dobri plasirani timovi to nece dozvoliti, i ako nismo unapred spremni onda nema sanse za ista. Treba da se vezba uparivanje i slicno. 3 partije jednog dana sa 2 tima. Takav trening dan definitivno treba da se ogranizuje i ja se slazem da je odlicna ideja. To elgezi radi ali imaju 4-5 takvih dana.
Jogurt
Jogurt
Jaje od Azdaje (Desno)

Posts : 50
Join date : 2012-03-08

Back to top Go down

ETC tim 2013 - Page 6 Empty Re: ETC tim 2013

Post  Jogurt Wed Mar 06, 2013 12:57 am


Takodje mislim da dobar igrac moze da izvede bilo koju armiju i da dobro prodje. Druge armije jesu problem za igranje ako nisi navikao na njih, ali imperijalci se mnogo lako igraju. Elfovi se tesko uce ali imperija po meni je malo i no brainer. Imperija zajedno sa patuljkom mogu da prave velike probleme protivnickom timu na uparivanjem.

Ali imperijska lista sastavljena sa manje tikova nego hrvatska lista vidjena u novom sadu za vikend. Takva lista je jaka i treba se nauciti da se igra, ali ne mora da bude takva da bi ucinilo cilj. Treba biti usmerena ka topovima i tvrda sa konjicom kao core. Imperija je po meni jedna od jacih knjiga trenutno i ako se profi igra mnogo jaka.

Ogri su odlicni point getter armija i imaju najmanje countera od svih ostalih vojski. Skaven takodje pravi puno problema svima i niko nikad nije garantovan dobar match protiv skavena. 2 vojske koje su veoma dobre za timski turnir samo zbog problema koje cine na fazi uparivanja.

Haos patuljci su mnogo jaki ali imaju losih matchupa.

Neznam za warriore, ja mislim da nisu u istoj kategoriji kao vojske koje su gore spomenute, ali ako mora 8 vojske da se vode mozda mogu da udju u top 8.

Novi demoni treba da se pokazu, na prvi pogled mi se ne cine toliko jaki ali treba da se vidi. Ceo random element mogu da ih stave na istu poziciju kao skaveni, vojska protiv koje niko ne zeli da igra jer se nikad ne zna kako ce da prodju.

Vampiri su odlicna draw lista i bili su odlicna draw lista i prosle godine, mi smo ih vodili sad u NSu kao vojska koja ide na pojene ali vise su stabilna draw lista.

HE sa light councilom je lista koja je slicna patuljakom, i radi slicnu funkciju, sada su to oslabili. Ja jos uvek mislim da je najaca HE lista sa shadow magijom, ali posto je shadow oslabljen onda je light council lista postala jaca, sada kad su to oslabili neznam koju jaku fukciju mogu HE da doprinesu. Oni mogu da prave problema nama na uparivanju jer mogu da imaju dosta losih match-upa, ali u isto vreme mogu da budu jak counter na neke liste. Treba da se razmisli plan i da se odluci jer ce da postoje specilizovane vojske kao sto mogu da budu Zmaj liste, WoC i HE ili da ih ne vodimo.

Posto se igra kod nas treba da se izvede najace vojske uz neki generalni plan i sklop vojske koje mogu zajedno da na uparivanju odrade stvar. Puno sam napisao a malo rekao Embarassed ali realno uvek ima vojske koje mogu da se pozajme i imamo dovoljno vremena da ljudi nauce da igraju sa njima. Andrija treba da uradi generalni plan kako stvari da izgledaju i sta ce da se vodi, prosle godine smo kao probali svi nesto da dobrinesemo u podrumu valhale ali nek Andrija odradi veliku ideju i ostali da se uklope u to i da vode sta on kaze i kako on kaze.
Jogurt
Jogurt
Jaje od Azdaje (Desno)

Posts : 50
Join date : 2012-03-08

Back to top Go down

ETC tim 2013 - Page 6 Empty Re: ETC tim 2013

Post  Dzon Vejn Wed Mar 06, 2013 2:05 am

Mislim da vam imperija i dalje ima najjaci light council. Ja jos nisam izgubio partiju sa njom u 8. ediciji, a nije da igram onoliko koliko sam pre igrao Wink. Tako da neko ko zna dobro da igra warhammera moze da kida sa njom.

Ne delim misljenje da je imperija no brainer - ona jako tesko podnosi greske. Znaci moras da je igras tako da si u svakom trenutku svestan toga sta radis. To se 101% odnosi na deployment fazu, jer ako tu napravis 1 gresku - to je obicno loss u najavi. Prioriteti i redosled pucanja i magije su takodje jako vazni. Kao i razmisljanje "krug unapred" kada se pomeras. Okretanje protivnickog charge-a je jos jedna od stvari koju nisam primetio da nasi igraci koriste, a bez koje imperija ne moze lepo da radi.

Za razliku od nje, neke druge armije mogu da progutaju i gresku-dve.
Dzon Vejn
Dzon Vejn
Jaje od Azdaje
Jaje od Azdaje

Posts : 145
Join date : 2011-05-04
Age : 40
Location : Beograd

Character sheet
Name: R2D2
Race: Robot
Gender: Other

Back to top Go down

ETC tim 2013 - Page 6 Empty Re: ETC tim 2013

Post  Jogurt Wed Mar 06, 2013 3:27 am

Ni jedna armija nije no-brainer, ali postoji nacin igre koji ce statisticki najlakse dovesti do pobede. Vecina tih taktika su universalne, ali svaka armije ima svoje slicnosti.

Mislim da je mnogo lakse sa imperijom izvesti neku point and click listu nego igrati sa Elfovima. I nije svaka lista laka za igranje. Pesadije sa huricanum, malo mocnih igracka kao stank i demigrifi, takva lista moze da zahteva paznu od igraca ali kao sto smo videli u NSu sa duzinom partija treba i puno vremena racunati sve moguce ishode-Pavuna je igrao sporije nego ja sa Wood Elfovima.

Ali lista kao sto je 3 topa, bez stanka ili koristiti stank kao top, core knigthtovi, mozda cak i neki mortar ako nema stanka da pokrije te pesadince. Ne mora cak ni light council da se vodi ali moze. Nebi vodio ni ballistic pucanje. Moze da se napravi dobra lista koja moze da igra solidan i cvrst corner hammer, a ima i mogucnost da brzo ide napred kada je potrebno. Moze vrlo lako da se igra veoma efektivno. Jeste da i corner hammer ima svoje taktike, kao sto Darko zna da on ima mnogo efektivnih nacina da koristi svoj master rune of challenge.

Kako koristis taktiku okretanje protivnickog charga?

Sto se tice tvoje light council liste moramo da ponovimo partiju.
Jogurt
Jogurt
Jaje od Azdaje (Desno)

Posts : 50
Join date : 2012-03-08

Back to top Go down

ETC tim 2013 - Page 6 Empty Re: ETC tim 2013

Post  Dzon Vejn Wed Mar 06, 2013 11:40 am

Okretanje charge-a - imperija ovde ima prednost sa specijalnim pravilima za detachmente, mada je logika ista i kod ostalih armija: uzmes najjeftiniju mogucu stvar (npr. 5 milicionera), i postavis ispred protivnika ukrivo, tako da ne moze da prodje a da ne uradi charge na taj unit. Time si kupio sebi minimum 1 krug pucanja. Nekad i 2, zavisno od toga kako protivnik rolla (a obicno bude 2) i sta radis kao reakciju. Velika je razlika da li ces pucati 2 ili 4-5 krugova.

Onu partiju si sam sebe pobedio Wink. Generalno bi trebala ona tvoja lista svaki put da pobedi. Kupio sam sad i nesto demigrifa, tako da cu u nekom trenutku probati i tu neku polu-shooty polu-combat verziju.
Dzon Vejn
Dzon Vejn
Jaje od Azdaje
Jaje od Azdaje

Posts : 145
Join date : 2011-05-04
Age : 40
Location : Beograd

Character sheet
Name: R2D2
Race: Robot
Gender: Other

Back to top Go down

ETC tim 2013 - Page 6 Empty Re: ETC tim 2013

Post  st1v xtr1m Wed Mar 06, 2013 12:40 pm

Jogurt wrote:Pesadije sa huricanum, malo mocnih igracka kao stank i demigrifi, takva lista moze da zahteva paznu od igraca ali kao sto smo videli u NSu sa duzinom partija treba i puno vremena racunati sve moguce ishode-Pavuna je igrao sporije nego ja sa Wood Elfovima.

Ove godine me se čekalo samo jednu partiju od pet! Embarassed To je u mojim učima uspjeh! Laughing
st1v xtr1m
st1v xtr1m
Jaje od Azdaje (Levo)
Jaje od Azdaje (Levo)

Posts : 42
Join date : 2010-03-26

Back to top Go down

ETC tim 2013 - Page 6 Empty Re: ETC tim 2013

Post  Jogurt Wed Mar 06, 2013 1:17 pm

Dzon Vejn wrote:Okretanje charge-a - imperija ovde ima prednost sa specijalnim pravilima za detachmente, mada je logika ista i kod ostalih armija: uzmes najjeftiniju mogucu stvar (npr. 5 milicionera), i postavis ispred protivnika ukrivo, tako da ne moze da prodje a da ne uradi charge na taj unit. Time si kupio sebi minimum 1 krug pucanja. Nekad i 2, zavisno od toga kako protivnik rolla (a obicno bude 2) i sta radis kao reakciju. Velika je razlika da li ces pucati 2 ili 4-5 krugova.

Onu partiju si sam sebe pobedio Wink. Generalno bi trebala ona tvoja lista svaki put da pobedi. Kupio sam sad i nesto demigrifa, tako da cu u nekom trenutku probati i tu neku polu-shooty polu-combat verziju.

Ja sam gurao i lv1 maga iz jedinice da okrene charge na jedinicu. Ali posle combata jedinica kada charguje dobije reformu pa dobijes 1 potez tu. Bolja double flee taktika sa dva detachmenta strelaca.
Jogurt
Jogurt
Jaje od Azdaje (Desno)

Posts : 50
Join date : 2012-03-08

Back to top Go down

ETC tim 2013 - Page 6 Empty Re: ETC tim 2013

Post  Jagos Mon Mar 18, 2013 12:41 am

Rezultati turnira u Beogradu odrzanom 17.03.2013. godine:

60 - Nikola Nikolic
49 - Bogdan
49 - Marijan
43 - Kirgan
31 - Andrija
31 - Ota
31 - Nenad Nikolic
28 - Jagos
28 - Josip
26 - Slobodan
22 - Mladen
22 - Vladimir
22 - Igor
20 - No1
10 - No3
8 - Teklis

Jos jednom se izvinjavam Marijanu sto sam inicijalno pogresno prikazao bodove, nadam se da je sada sve korektno.
Jagos
Jagos
Jaje od Azdaje (Levo)
Jaje od Azdaje (Levo)

Posts : 9
Join date : 2013-03-09
Age : 42

Back to top Go down

ETC tim 2013 - Page 6 Empty Re: ETC tim 2013

Post  Floigl Mon Mar 18, 2013 10:38 am

Sve je u redu, nista se ne brini Wink
Floigl
Floigl
Admin
Admin

Posts : 214
Join date : 2010-03-22
Age : 36
Location : Petrowaradin

Back to top Go down

ETC tim 2013 - Page 6 Empty Re: ETC tim 2013

Post  Brain Damage Tue Apr 30, 2013 12:07 pm

Ako ima zainteresovanih za European Singles Championship (07.- 08.08.2013, Novi Sad
upad 20 EUR, hrana nije uracunata) molio bih da se jave.
Brain Damage
Brain Damage
Jaje od Azdaje
Jaje od Azdaje

Posts : 101
Join date : 2010-04-06

Back to top Go down

ETC tim 2013 - Page 6 Empty Re: ETC tim 2013

Post  Largo Tue Apr 30, 2013 5:40 pm

možda
Largo
Largo
Jahac zmaja sa preponama
Jahac zmaja sa preponama

Posts : 426
Join date : 2010-03-19

Character sheet
Name: Lary the confused
Race: Human
Gender: Male

Back to top Go down

ETC tim 2013 - Page 6 Empty Re: ETC tim 2013

Post  kgkid Tue Apr 30, 2013 8:12 pm

Vrlo verovatno. Vec sam pricao sa Vladom o tome.
kgkid
kgkid
Sofer bez kape
Sofer bez kape

Posts : 280
Join date : 2010-03-21
Age : 49
Location : Kragujevac, Šumadija

Character sheet
Name: Marelon Gorlal
Race: Dwarf
Gender: Male

http://kgkid.cjb.net

Back to top Go down

ETC tim 2013 - Page 6 Empty Re: ETC tim 2013

Post  Iskusinjo Wed May 01, 2013 4:47 pm

Racunaj me za singlse! Smile
Iskusinjo
Iskusinjo
Guster bez repa
Guster bez repa

Posts : 205
Join date : 2010-03-19

Character sheet
Name: Blooden the Bloody
Race: Orc
Gender: Male

Back to top Go down

ETC tim 2013 - Page 6 Empty Re: ETC tim 2013

Post  Floigl Wed May 01, 2013 10:13 pm

Do kada moraju prijave za singles? Ja bi rado igrao ali ne mogu ovako rano nista da obecam
Floigl
Floigl
Admin
Admin

Posts : 214
Join date : 2010-03-22
Age : 36
Location : Petrowaradin

Back to top Go down

ETC tim 2013 - Page 6 Empty Re: ETC tim 2013

Post  Jogurt Wed May 01, 2013 11:55 pm

Ja bi igrao u singlesu. Biće dodatno zadovoljatvo. 5 dana igranja.
Jogurt
Jogurt
Jaje od Azdaje (Desno)

Posts : 50
Join date : 2012-03-08

Back to top Go down

ETC tim 2013 - Page 6 Empty Re: ETC tim 2013

Post  Jagos Thu May 02, 2013 8:32 pm

Ja ne verujem da cu moci, na zalost ne mogu da uzmem toliko slobodnih dana Crying or Very sad
Jagos
Jagos
Jaje od Azdaje (Levo)
Jaje od Azdaje (Levo)

Posts : 9
Join date : 2013-03-09
Age : 42

Back to top Go down

ETC tim 2013 - Page 6 Empty Re: ETC tim 2013

Post  Jagos Fri May 03, 2013 12:10 am

On topic, s obzirom na to da smo zavrsili kvalifikacione turnire, da li se zna konacan tim? Treba da se dogovorimo ko ce i sa cim da igra da bismo mogli da nabavimo i ofarbamo dodatne figure ako treba, u zavisnosti od uloge u timu.
Jagos
Jagos
Jaje od Azdaje (Levo)
Jaje od Azdaje (Levo)

Posts : 9
Join date : 2013-03-09
Age : 42

Back to top Go down

ETC tim 2013 - Page 6 Empty Re: ETC tim 2013

Post  Brain Damage Mon May 06, 2013 11:03 am

Dakle, ove godine smo uspeli da odigramo dosta turnira i prosirimo broj zainteresovanih za ETC sto je odlican uspeh i nadam se da ce se tako nastaviti i u sledecim godinama kad turnir ne bude u Srbiji. Nacin koji smo odabrali za rangiranje igraca nije bio najidealniji, ali za prvi put mislim da je zadovoljavajuci. Ne bih sad detaljisao oko toga, posto mi je tesko da na forumu istaknem poentu. Tako da ne duzim, tim ce izgledati ovako:

1. Marijan SKA
2. Mladen OK
3. Dopudja BRE
4. Jagos VC
5. Kirgan WOC
6. Bogdan
7. Teclis
8. Joske HE
9. ja(Andrija) NPC

Predlazem da za dogovor nadalje koristimo ovu temu na valhalinom forumu, da bi se izbeglo dupliranje postova.

Pitanje za Bogdana i Djordja, posto bih ja voleo da izbegnemo dve ipak najslabije armije, interesuje me koje armije bi bile alternativa (uzmite u obzir nabavljanje/sastavljanje iste). Da li dolaze EMP, LM i CD u obzir.

I ako neko ima novu HE knjigu neka mi objasni kako i ja do njie da dodjem.
Brain Damage
Brain Damage
Jaje od Azdaje
Jaje od Azdaje

Posts : 101
Join date : 2010-04-06

Back to top Go down

ETC tim 2013 - Page 6 Empty Re: ETC tim 2013

Post  Jagos Mon May 06, 2013 11:33 am

Cestitke svima!
Jagos
Jagos
Jaje od Azdaje (Levo)
Jaje od Azdaje (Levo)

Posts : 9
Join date : 2013-03-09
Age : 42

Back to top Go down

ETC tim 2013 - Page 6 Empty Re: ETC tim 2013

Post  Largo Mon May 06, 2013 11:38 am

Mogu skoro celu imperiju da nabavim i mogao bi da je pozajmim za ETC.
Idealna lista bi bila kao i Pavunina.
Ima sve osim huricanuma.
Doduše helebardisti nisu ofarbani.
Largo
Largo
Jahac zmaja sa preponama
Jahac zmaja sa preponama

Posts : 426
Join date : 2010-03-19

Character sheet
Name: Lary the confused
Race: Human
Gender: Male

Back to top Go down

ETC tim 2013 - Page 6 Empty Re: ETC tim 2013

Post  teclis Mon May 06, 2013 11:48 am

Brain Damage wrote:
Pitanje za Bogdana i Djordja, posto bih ja voleo da izbegnemo dve ipak najslabije armije, interesuje me koje armije bi bile alternativa (uzmite u obzir nabavljanje/sastavljanje iste). Da li dolaze EMP, LM i CD u obzir.


Ja mislim da treba prvo cekati final draft da izadje i onda se lepo dogovoriti preko Skype conference poziva. Sto se tice imperije - figure nisu problem, poznajem par ljudi koji bi rado pozajmili svoje figure. Za lizardmane cini mi se da valala ima klupsku armiju? I dosli smo do Haos Patuljaka... Elem, oni koji ne znaju sloba je jako zagrejan i vec na farbanju ima Kdaija, a Hellcannona i 40 gardista su mu vec poruceni. E sad pitanje je do kada se salju liste jer od toga zavisi dal ce njemu stici odredjene jedinice - citaj: ratne mashine.

Ono sto je zanemareno vidim a to su Dark Elfovi.. Takodje sloba ima prelepo obojenu armiju i treba videti novi draft pa razmisliti i o njima. Mada mozda ne valja imati previshe Elfova u timu. Treba razmisliti recimo mozda da Joske igra points denial listu sa HE, koja je ja mislim sa ovim naduvanim High atributom i Book of Hoethom prilicno izvodljiva. Wardovi prshte na sve strane.

Dok ne izadje final draft ono sto je prioritet je program algoritmi za uparivanje. Joske, Jagoshe i Kiwi - nashi matematicari programeri, sta mislite da li je izvodljivo kreiranje takvog programa?

teclis
teclis
Jaje od Azdaje (Desno)

Posts : 50
Join date : 2012-02-04
Age : 32
Location : Novi Beograd

Back to top Go down

ETC tim 2013 - Page 6 Empty Re: ETC tim 2013

Post  kgkid Mon May 06, 2013 11:54 am

Cestitam izabranima i zelim vam puno srece.
kgkid
kgkid
Sofer bez kape
Sofer bez kape

Posts : 280
Join date : 2010-03-21
Age : 49
Location : Kragujevac, Šumadija

Character sheet
Name: Marelon Gorlal
Race: Dwarf
Gender: Male

http://kgkid.cjb.net

Back to top Go down

ETC tim 2013 - Page 6 Empty Re: ETC tim 2013

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum